Bez struje u Beogradu 14.05.

Bez struje u Beogradu 14.05.2024.

Zvezdara 08:30 – 14:00 BUL KRALj.ALEKSANDRA: 496-498,518A-520, GLAMOČKA: 11-15, KNEZA MUTIMIRA: 10,14A-18E, USTANIČKA: 230E-234,240-248,262, ŽIVKA DAVIDOVIĆA: 112-118, Naselje M.MOKRI LUG: BOJADžINSKA: 17-19, MEROŠINSKA: 5, MIHAILA TODOROVIĆA: 18-18Đ, REBEKE VEST: 54,58-66B,72-106,61-65, TEODOSIJEVA: 24-24A,1, VINOGRADSKA: 2-8,1-21B,

Zvezdara 08:30 – 12:00 Naselje M.MOKRI LUG: BEOGRADSKA: 1A-3V,11,15-21, SRETENA VUKOSAVLjEVIĆA: 8-14,1A-1V,

Palilula 09:00 – 15:00 Naselje BORČA: BANIJSKA: 2-6,1-7, BORISA KIDRIČA: 124B, BOSANSKA: 2-24,1-25, BRANKA ŽEŽELjA: 2A,9, ĐORĐA LAZAREVIĆA: 8-8E,14,20-22,1,7,11-13,21C,35, IVANA MILUTINOVIĆA: BB,BB,12-26,30,15,19,23-37, J N A: 78A-98,91,97,103-127A, KOMBINATOVA: 2-22A,26,3-21,25, LIČKA: 2-4A,8-12BB,16,22-26,32,62-64A,1-11,21,27-33,43A, NARODNOG FRONTA: 2A-2DES.P,6, PERE DJURKOVIĆA: 14, PRVOG MAJA: 10-48,9-11,15-55, RATNIH VOJNIH INVALIDA: 68A-70A,51, SEDMOG JULA: 22A-24,48,3,27B,31A, SONjE MARINKOVIĆ: 2-10A,1-29, VALjEVSKOG ODREDA: 16A,22-36,11-15,19-27,

Savski venac 08:30 – 14:30 GENERALA ŠTURMA: 1-1A, GENERALA VASIĆA: 3-3,7, UŽIČKA: 27,35,

Savski venac 09:00 – 14:00 PAJE ADAMOVA: BB,4-16,

Voždovac 08:30 – 11:30 GENERALA ANRIJA: 10-36,9-25, MILOVANA MARINKOVIĆA: 40-42,33-41,

Novi Beograd 08:30 – 13:30 DR HUGA KLAJNA: 6-6A, MARKA ČELEBONOVIĆA: 69B, NORVEŠKA: 1, PEĐE MILOSAVLjEVIĆA: 30,34,38,42,46,50,54-82,7-7,11-19,27-29,

Zemun 08:30 – 14:00 Naselje BATAJNICA: DRAGE MIHAJLOVIĆA: 38-80,33-47,51-79, VOJAČKA: 96-102,

Grocka 08:30 – 12:00 Naselje KALUĐERICA: 1 MAJA: 36-74,7-11,27, 20 OKTOBRA: 12-26V,17-53, 22 DECEMBRA: 4-28,1-35, 29 NOVEMBRA: 14-16,5-7, AVALSKA: 2-6C,1-15,19-31,35-45, BEOGRADSKA: 4-20, BILEĆKA: 2-22A,26,30-46,1-51, BRANKA ĆOPIĆA: 4-36,1-23,27,31-35,39-39A, BRANKA RADIČEVIĆA: 2-30,1-7, DEČANSKA: 1-11, DžONA KENEDIJA: 2-18,1-15, GAVRILA PRINCIPA: 2-8,1-11a, GLAMOČKA: 2-36, IZVORSKA: 2-26,36,56,1-13,47-55A, JASTREBAČKA: 2-6,10,1-5, KAJMAKČALANSKA: 2-14,1-11, KLENAK: 2-20,1-11, KNEZA MILOŠA: 2-50,1-41, KOSMAJSKA: 2-6,1-11, LOVĆENSKA: 2-18,1-17A, MAJEVIČKA: 2-4,8-16, MAKSIMA GORKOG: 2-10, NOVAKA NOVAKA: 8,12-14,18-24,28-30, PARTIZANSKA: 2-10,14-18,1-11,15-17, RADANSKA: 2-12,1-11, RATKA PAVLOVIĆA-ĆIĆKA: 18-48,52,11-47,51, RODOLjUBA ČOLAKOVIĆA: 2-22,26-32,36,1A-17,29-37, SIBNIČKA: 4-4A,1-1A, SIME POGAČAREVIĆA: 2-32,1-23E, STARCA VUJADINA: 2-12,1-3, SUTJESKA: 2-10,1,5-11, VASE ČARAPIĆA: 2-4,1-7, VIŠNjIĆEVA: 40,44,39A-43, VOJVODE PUTNIKA: 2-12,1, ŽELjKA MILIVOJEVIĆA: 12-48,15-23,27-33,37-45Z,59B, ŽIVKA DAVIDOVIĆA: 2-12,1-15,

Mladenovac 09:00 – 16:00 Naselje GRANICE: KOSMAJSKIH PARTIZANA: 6,10,14A,18,7-13,59, NOVA 1: 2,6-6A,9,13, VELIKE GRANICE: , Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): NIKOLE PAŠIĆA: 40-44,52,62,37-39,49,53,57, UČITELjSKA: 2-8,1-13A,47-53A,65-67,

Surčin 12:00 – 13:00 Naselje JAKOVO: BRAĆE PUTNIKOVIĆ: 1,7-9, DUDOVA: 6-8,12, JAKOVAČKE DESETINE: 2-8,12,28,1,9,13-15,23, LjUBINKE BOBIĆ: 1,5,9-11, OSLOBOĐENjA: 82-96,99-109, PROTE STAMATOVIĆA: 127-145, RATKOVAČKA: 41-43, SAVSKA: 148-150,

Lazarevac 10:00 – 14:00 Naselje Baroševac-zaseok Strana i zaseok Poljana (put prema Drenu i Bistrici).

Lazarevac 09:00 – 09:40 Naselje Baroševac-centar, deo ulica Baroševačka, Rudarska,Pop Glišina, Ivanjdanska, Vašarište.

Lazarevac 08:00 – 16:00 Opština Ljig: naselje Dragolj-zaseok Josipovići (ulica Živojina Mišića) i zasok prema Ravništima.

Ako ste propustili

+ There are no comments

Add yours