Beogradski repertoar pozorišta
Teatar na brdu
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
01. mart | 20.00 | BOING BOING |
03. mart | 20.00 | IDEM PUTEM PA ZAGRLIM DRVO |
8. mart | 20.00 | IZMEĐU DVA MESECA |
13. mart | 20.00 | ŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA |
18. mart | 20.00 | CELO TELO TU ME BOLI |
21. mart | 20.00 | ŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA |
23. mart | 20.00 | #MAČKAPEČENA |
24. mart | 20.00 | PETRIJIN VENAC |
25. mart | 20.00 | KEROVI |
26. mart | 20.00 | IDEM PUTEM PA ZAGRLIM DRVO |
30. mart | 20.00 | CELO TELO TU ME BOLI |
31. mart | 20.00 | PAZI ŠTA ŽELIŠ |
1. april | 20.00 | BOING BOING |
3. april | 20.00 | ŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA |
6. april | 20.00 | IZMEĐU DVA MESECA |
Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena "Ljuba Tadić"
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
1. mart | 20.00 | Hotel Slobodan promet |
2. mart | 20.00 | Limeni doboš |
3. mart | 20.00 | Pučina |
4. mart | 20.00 | Edip |
5. mart | 20.00 | Gospođica |
6. mart | 20.00 | Razvojni put Bore Šnajdera |
7. mart | 20.00 | Edip |
8. mart | 20.00 | Vrat od stakla |
9. mart | 20.00 | Bolest mladosti |
10. mart | 20.00 | Čudo u Šarganu |
11. mart | 20.00 | Tako je (ako vam se tako čini) |
22. mart | 20.00 | Zvona i čini - Festival igre |
23. mart | 20.00 | Sirano |
24. mart | 20.00 | Razvojni put Bore Šnajdera |
25. mart | 20.00 | Limeni doboš |
26. mart | 20.00 | Edip |
27. mart | 20.00 | Edip |
28. mart | 20.00 | Vrat od stakla |
29. mart | 20.00 | Putujuće pozorište Šopalović |
30. mart | 20.00 | Putujuće pozorište Šopalović |
31. mart | 20.00 | Sirano |
Jugoslovensko dramsko pozorište - Studio JDP
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
2. mart | 20.30 | Dok nas smrt ne razdvoji |
7. mart | 20.30 | Audijencija |
8. mart | 20.30 | Natan Mudri |
9. mart | 20.30 | Disko svinje |
10. mart | 20.30 | Gubitnik |
11. mart | 20.30 | Moj muž |
24. mart | 20.30 | Gubitnik |
25. mart | 20.30 | Beogradska trilogija |
26. mart | 20.30 | Moj muž |
29. mart | 20.30 | Disko svinje |
30. mart | 20.30 | Incident na granici |
GOSTOVANJA
P О P U S T I
Scеna „Ljuba Tadic”
Pоjеdinacni pоpust оd 50% mоgu оstvariti svi ukоlikо kupе ulaznicе na dan izvоdеnja prеdstavе.
Grupni pоpust pоdrazumеva kupоvinu najmanjе 20 ulaznica za istu ili razlicitе prеdstavе sa rеpеrtоara i važi za ulaznicе оd 10. rеda partеra i ulaznicе za balkоn. Grupni pоpusti nе važе za prеdstavе VRАT ОD STАКLА, TАКО JЕ (АКО VАM SЕ TАКО CINI), HОTЕL SLОBОDАN PRОMЕT i PОD ŽRVNJЕM.
Оbrazоvnim ustanоvama оdоbrava sе 50% pоpusta na grupnе pоsеtе.
Drugim pravnim licima i grupama gradana оdоbrava sе 30% pоpusta na grupnе pоsеtе.
Studiо JDP
Pоjеdinacni pоpust оd 50% mоgu оstvariti svi ukоlikо kupе ulaznicе na dan izvоdеnja prеdstavе.
Nе pоstоji mоgucnоst grupnоg pоpusta na prеdstavе kоjе sе izvоdе na Scеni Studiо JDP.
Pozorište na Terazijama
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
1. mart | 19.30 | Zona Zamfirova |
2. mart | 19.30 | Cigani lete u nebo |
3. mart | 19.30 | Žene na ivici nervnog sloma |
5. mart | 19.30 | Žene na ivici nervnog sloma |
6. mart | 19.30 | Mamma Mia! |
8. mart | 19.30 | Veče mjuzikla na Terazijama |
9. mart | 19.30 | Sa druge strane jastuka |
10. mart | 19.30 | Sa druge strane jastuka |
13. mart | 19.30 | Crni leptir |
14. mart | 19.30 | Flashdance |
15. mart | 19.30 | Flashdance |
19. mart | 19.30 | Neki to vole vruće |
20. mart | 19.30 | Žene na ivici nervnog sloma |
21. mart | 19.30 | Veče mjuzikla na Terazijama |
22. mart | 19.30 | Cigani lete u nebo |
26. mart | 19.30 | Producenti |
27. mart | 19.30 | Žene na ivici nervnog sloma |
28. mart | 19.30 | Brodvejske vragolije |
29. mart | 19.30 | Zona Zamfirova |
30. mart | 19.30 | Čikago |
2. april | 19.30 | Žene na ivici nervnog sloma |
3. april | 19.30 | Cigani lete u nebo |
4. april | 19.30 | Mamma Mia! |
Beogradsko dramsko pozorište - Velika scena "Olivera i Rade Marković"
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
03. mart | 19.30 | Božanstvena komedija |
05. mart | 19.30 | (PRA)FAUST |
06. mart | 19.30 | (PRA)FAUST |
07. mart | 19.30 | BUDUĆNOST |
08. mart | 19.30 | BUDUĆNOST |
09. mart | 19.30 | Tiho teče Misisipi |
10. mart | 19.30 | Tiho teče Misisipi |
12. mart | 19.30 | Divlje meso |
13. mart | 19.30 | Divlje meso |
14. mart | 19.30 | Čitač |
15. mart | 19.30 | Čitač |
16. mart | 19.30 | LAŽLJIVI ŽIVOT ODRASLIH |
17. mart | 19.30 | LAŽLJIVI ŽIVOT ODRASLIH |
19. mart | 19.30 | Ko se boji Virdžinije Vulf? |
20. mart | 19.30 | Ko se boji Virdžinije Vulf? |
21. mart | 19.30 | 1984 |
22. mart | 19.30 | 1984 |
23. mart | 19.30 | Zaljubljeni Šekspir |
24. mart | 19.30 | Zaljubljeni Šekspir |
26. mart | 19.30 | Let iznad kukavičjeg gnezda |
27. mart | 19.30 | Let iznad kukavičjeg gnezda |
28. mart | 19.30 | Laž |
29. mart | 19.30 | Laž |
30. mart | 19.30 | Laž |
31. mart | 19.30 | Laž |
Beogradsko dramsko pozorište - Mala scena "Predrag Pepi Leković"
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
02. mart | 20.00 | Pozicija deteta - PREMIJERA |
04. mart | 20.00 | Pozicija deteta |
05. mart | 20.00 | Pozicija deteta |
06. mart | 20.00 | Pozicija deteta |
07. mart | 20.00 | Sumrak bogova |
08. mart | 20.00 | Sumrak bogova |
09. mart | 20.00 | Yankee Rose |
10. mart | 20.00 | Yankee Rose |
12. mart | 20.00 | Demokratija |
13. mart | 20.00 | Demokratija |
14. mart | 20.00 | Mizantrop |
15. mart | 20.00 | Mizantrop |
16. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
17. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
19. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
20. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
21. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
22. mart | 20.00 | Ne igraj na Engleze |
23. mart | 20.00 | Trpele |
24. mart | 20.00 | Trpele |
26. mart | 20.00 | Crna kutija |
27. mart | 20.00 | Crna kutija |
28. mart | 20.00 | Gidinov čvor |
29. mart | 20.00 | Gidinov čvor |
GОSTОVАNjА:
ATELJE 212
DAN | SCENA | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|---|
16. mart | Petar Kralj | 20.30 | AKADEMIJA SMEHA |
17. mart | ATELjE 212 GOSTUJE U TEATRU AKCENT, BEČ, AUSTRIJA | 19.30 | OBRAĆANjE NACIJI |
17. mart | Petar Kralj | 20.30 | AKADEMIJA SMEHA |
19. mart | ATELjE 212 GOSTUJE NA FESTIVALU **DANI KOMEDIJE**, KULTURNI CENTAR , JAGODINA | 20.00 | VANjA, SONjA, MAŠA I OSTALI |
22. mart | Mira Trailović | 20.00 | MOJA TI |
23. mart | Mira Trailović | 20.00 | VANjA, SONjA, MAŠA I OSTALI |
23. mart | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI - PRETPREMIJERA |
24. mart | Mira Trailović | 20.00 | VANjA, SONjA, MAŠA I OSTALI |
24. mart | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI - PREMIJERA |
25. mart | Mira Trailović | 20.00 | LJUBAVNO PISMO - TRIDESET GODINA OD PREMIJERE |
25. mart | Petar Kralj | 20.30 | MAMA |
26. mart | Mira Trailović | 20.00 | NOĆNA STRAŽA |
26. mart | Petar Kralj | 20.30 | ČISTA KUĆA |
27. mart | ATELjE 212 GOSTUJE NA FESTIVALU **KOVINSKI POZORIŠNI SUSRETI**, CENTAR ZA KULTURU, KOVIN | 20.00 | ČISTA KUĆA |
28. mart | Mira Trailović | 20.00 | STRAH U OPERI |
28. mart | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI |
29. mart | Mira Trailović | 20.00 | OBRAĆANJE NACIJI |
29. mart | Petar Kralj | 20.30 | NLO |
30. mart | Mira Trailović | 20.00 | ROLERKOSTER |
30. mart | Petar Kralj | 20.30 | STRUJOSEK |
31. mart | Mira Trailović | 20.00 | OTAC |
31. mart | Petar Kralj | 20.30 | ČEKAONICA |
01. april | Mira Trailović | 20.00 | OTAC |
01. april | Petar Kralj | 20.30 | AKADEMIJA SMEHA |
02. april | Petar Kralj | 20.30 | JEDAN PIKASO |
03. april | Mira Trailović | 20.00 | Una Doerti / OD WORKS |
03. april | ATELjE 212 GOSTUJE U CENTRU ZA KULTURU POŽAREVAC, GLUMAČKE SVEČANOSTI **MILIVOJE ŽIVANOVIĆ** | 20.00 | OTAC |
04. april | Mira Trailović | 20.00 | VANjA, SONjA, MAŠA I OSTALI |
04. april | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI |
05. april | Mira Trailović | 20.00 | OBRAĆANJE NACIJI |
05. april | Petar Kralj | 20.30 | ČISTA KUĆA |
06. april | Mira Trailović | 20.00 | SIN |
06. april | Petar Kralj | 20.30 | AMSTERDAM |
07. april | Mira Trailović | 20.00 | STRAH U OPERI |
07. april | Petar Kralj | 20.30 | KONSTELACIJA |
08. april | Mira Trailović | 20.00 | OTAC |
08. april | Petar Kralj | 20.30 | NLO |
09. april | Mira Trailović | 20.00 | VANjA, SONjA, MAŠA I OSTALI |
09. april | Petar Kralj | 20.30 | OVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI |
11. april | Mira Trailović | 20.00 | MOJA TI |
11. april | Petar Kralj | 20.30 | MAMA |
12. april | Mira Trailović | 20.00 | STRAH U OPERI |
12. april | Petar Kralj | 20.30 | STRUJOSEK |
13. april | Mira Trailović | 20.00 | 64 |
13. april | Petar Kralj | 20.30 | AKADEMIJA STRAHA |
14. april | Mira Trailović | 20.00 | ROLERKOSTER |
14. april | Petar Kralj | 20.30 | SLAVNA FLORENS |
15. april | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI |
16. april | Petar Kralj | 20.30 | LAŽLJIVICA |
16. april | ATELjE 212 GOSTUJE U NOVOM SADU, SALA NIS-a | 20.00 | PRISTANAK |
18. april | Mira Trailović | 20.00 | OBRAĆANJE NACIJI |
18. april | Petar Kralj | 20.30 | MAMA |
19. april | Mira Trailović | 20.00 | NOĆNA STRAŽA - STOTO IZVOĐENjE |
19. april | Petar Kralj | 20.30 | ČISTA KUĆA |
20. april | Mira Trailović | 20.00 | ROLERKOSTER |
20. april | Petar Kralj | 20.30 | OVA ĆE BITI ISTA |
21. april | Mira Trailović | 20.00 | KAFA I CIGARETE - POZDRAV IZ BEOGRADA |
21. april | Petar Kralj | 20.30 | POSADITI DRVO |
22. april | Petar Kralj | 20.30 | STRUJOSEK |
23. april | ATELjE212 GOSTUJE U CENTRU ZA KULTURU, LAZAREVAC | 20.00 | STRAH U OPERI |
23. april | Petar Kralj | 20.30 | ČEKAONICA |
25. april | Petar Kralj | 20.30 | SIMPTOMI |
26. april | Mira Trailović | 20.00 | NESTAJANJE - PRETPREMIJERA |
26. april | Petar Kralj | 20.30 | MAMA |
27. april | Mira Trailović | 20.00 | NESTAJANJE - PREMIJERA |
28. april | Mira Trailović | 20.00 | NESTAJANJE |
28. april | Petar Kralj | 20.30 | AKADEMIJA STRAHA |
29. april | ATELjE 212 GOSTUJE U NOVOM SADU, SALA NIS-a | 20.00 | MAMA |
29. april | Mira Trailović | 20.00 | LJUBAVNO PISMO |
29. april | Petar Kralj | 20.30 | UNSTABLE COMRADES - koreo – Igor Koruga, STANICA Servis za savremeni ples Evropski projekat Seeds - PREMIJERA - |
30. april | Mira Trailović | 20.00 | PETRIJIN VENAC |
30. april | Petar Kralj | 20.30 | OVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI |
Zvezdara Teatar - Scena Danilo Bata Stojković
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
4. mart | 19.30 | OSAMA-KASABA U NjUJORKU |
8. mart | 19.30 | SPORTSKO SRCE |
9. mart | 19.30 | TRE SORELE |
10. mart | 19.30 | BAJKA O POZORIŠTU |
11. mart | 19.30 | KLAUSTROFOBIČNA KOMEDIJA |
12. mart | 19.30 | RUSALKA - gostovanje NP Timočke krajine, Zaječar |
13. mart | 19.30 | OSAMA-KASABA U NjUJORKU |
17. mart | 19.30 | SPORTSKO SRCE |
19. mart | 19.30 | PASIVNO PUŠENJE |
20. mart | 19.30 | LJUBAV U SAVAMALI |
23. mart | 19.30 | KLAUSTROFOBIČNA KOMEDIJA |
24. mart | 19.30 | KLAUSTROFOBIČNA KOMEDIJA |
28. mart | 20.00 | BFI SOFIJA NAPI, KOMOKO - prodaja na sajtu BFI |
30. mart | 19.30 | TRE SORELE |
31. mart | 19.30 | LJUBAV U SAVAMALI |
Zvezdara Teatar - Nova scena
DAN | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
1. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
2. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
5. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
7. mart | 20.00 | KUĆA |
8. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
9. mart | 20.00 | GENERALNA PROBA SAMOUBISTVA |
10. mart | 20.00 | KUĆA |
11. mart | 20.00 | KUĆA |
12. mart | 20.00 | VOZ |
13. mart | 20.00 | TO KAD UVATI NE PUŠTA |
14. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
19. mart | 20.00 | VOZ |
20. mart | 20.00 | TO KAD UVATI NE PUŠTA |
21. mart | 20.00 | KUĆA |
22. mart | 20.00 | VOZ |
23. mart | 20.00 | TO KAD UVATI NE PUŠTA |
24. mart | 20.00 | KUĆA |
26. mart | 20.00 | Knjiga o Milutinu |
29. mart | 20.00 | TO KAD UVATI NE PUŠTA |
30. mart | 20.00 | VOZ |
31. mart | 20.00 | GENERALNA PROBA SAMOUBISTVA |
POZORIŠTE SLAVIJA
DAN | VREME | PREDSTAVA | TEKST / REŽIJA |
---|---|---|---|
01. Mart | MOJA ŽENA SE ZOVE ZLATKO | 20.00h | S. Pantić |
02. Mart | CRVENA | 20.00h | Dž. Logan / D. Marunović |
03. Mart | JASMIN NA STRANPUTICI | 20.00h | Lj. Lašić / V. Lazić |
04. Mart | ZAŠTO I KAKO UBITI MUŽA | 20.00h | R. Vukotić |
05. Mart | SUMNJIVO LICE | 20.00h | B. Nušić / OKRET TEATAR |
06. Mart | HOLIVUDSKI SAN | 20.00h | po M. Džons/D. Matejić/M. Đurović |
07. Mart | UPOZNAJ MOG TATU | 20.00h | A. Ejkborn / S. Koprivica |
08. Mart | GODINAMA U ISTO VREME | 20.00h | M. Slejd / V. Mitrović |
09. Mart | OPASNA LJUBAVNA IGRA | 20.00h | B. Nušić / V. Mitrović |
10. Mart | ŠTO SE BORE MISLI MOJE | 20.00h | Z. Tibold/D. Obradović/N. Đorđević |
11. Mart | ULOVI MUŽA | 20.00h | po F. M. Dostojevski J. Cekić |
12. Mart | TUĐE SLAĐE | 20.00h | po M. Šizgal J. Cekić |
13. Mart | IMA NEŠTO ŠTO BI TREBALO DA ZNAŠ | 20.00h | po F. Zelera / I.M.Ljuština |
14. Mart | KREVET ZA ŠESTORO | 20.00h | po M. Kameloti / M. Laptošević |
15. Mart | JASMIN NA STRANPUTICI | 20.00h | Lj. Lašić / V. Lazić |
16. Mart | LOPUŽE | 20.00h | B. Nušić / V. Mitrović |
17. Mart | VLAST | 20.00h | M. B. Nušić / V. Mitrović |
18. Mart | CABARET VESELI MATORCI | 20.00h | R. Vukotić |
19. Mart | SOKIN I BOSINA | 20.00h | M. Konstantinović / J. Radivojević |
20. Mart | KIRIJA | 20.00h | B. Nušić / Z. Dorić |
21. Mart | GODINAMA U ISTO VREME | 20.00h | M. Slejd / V. Mitrović |
22. Mart | ZBOGOM STRESU | 20.00h | Ž. Zebić / M. Milinković |
23. Mart | CABARES CABAREI | 20.00h | Z. Sokolović |
24. Mart | ŠVALERI | 20.00h | K.Voterhaus/V.Hol / V. Mitrović |
25. Mart | SAMCI I SAMICE | 20.00h | R. Vukotić |
26. Mart | BRAK & MRAK | 20.00h | T. Puharić |
27. Mart | LJUBAV NA SEOSKI NAČIN | 20.00h | R. Vukotić |
28. Mart | REČE MI JEDAN ČOEK ČEGOVIĆ ĆERAĆEMO SE JOŠ | 20.00h | M. Bećković |
29. Mart | KOMEDIJA ZABUNE | 20.00h | R. Vukotić |
30. Mart | KARAMAZOVI | 20.00h | F. Dostojevski / V. Lazić |
31. Mart | ZAŠTO I KAKO UBITI MUŽA | 20.00h | R. Vukotić |
NARODNO POZORIŠTE
DATUM | SCENA | VREME | PREDSTAVA | ŽANR |
---|---|---|---|---|
1. mart | Velika scena | 19.30 | OŽALOŠĆENA PORODICA | komedija Branislava Nušića |
1. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | DEČIJE POVREDE | melodramska crna komedija Džozefa Radživa |
2. mart | Velika scena | 19.30 | KARMEN | opera Žorža Bizea |
2. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | LUTKA SA KREVETA BR. 21 | drama Đorđa Lebovića |
3. mart | Velika scena | 19.30 | OČEVI I OCI | dramatizacija Kate Đarmati po romanu Slobodana Selenića |
3. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ŽENSKI ORKESTAR | komedija Žana Anuja |
4. mart | Velika scena | 19.30 | GODINE VRANA | drama Siniše Kovačevića |
4. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | USPAVANKA ZA ALEKSIJU RAJČIĆ | drama Đorđa Kosića |
5. mart | Velika scena | 19.30 | KO TO TAMO PEVA | balet na muziku Vojislava Vokija Kostića |
5. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | CARSTVO MRAKA | drama Lava Nikolajeviča Tolstoja |
6. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | RIBARSKE SVAĐE | komedija Karla Goldonija |
7. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | HASANAGINICA | drama Ljubomira Simovića |
8. mart | Velika scena | 19.30 | TRAVIJATA | opera Đuzepa Verdija |
8. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ZLI DUSI | dramatizacija Tanje Mandić Rigonat po romanu Fjodora Mihajloviča Dostojevskog |
9. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SITNICE KOJE ŽIVOT ZNAČE | dramatizacija Đorđa Kosića po romanu Lorenca Maronea |
10. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | MALI BRAČNI ZLOČINI | drama Erika Emanuela Šmita |
11. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SUZE SU O.K. | melodrama Mirjane Bobić Mojsilović |
12. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SANjAO SAM DA SAM SE PROBUDIO | crna komedija Željka Hubača |
13. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ILUZIJÆ | komedija Pjera Korneja |
14. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SITNICE KOJE ŽIVOT ZNAČE | dramatizacija Đorđa Kosića po romanu Lorenca Maronea |
15. mart | Velika scena | 19.30 | MISTER DOLAR - PREMIJERA | komedija Branislava Nušića |
16. mart | Scena "Raša Plaović" | 12.00 | SNEŽANA I SEDAM PATULjAKA | opera za decu Dragana Karolića |
17. mart | Velika scena | 18.00 | DAN SEĆANjA NA POGROM NA KOSOVU I METOHIJI | |
17. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | LUTKA SA KREVETA BR. 21 | drama Đorđa Lebovića |
18. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | RIBARSKE SVAĐE | komedija Karla Goldonija |
19. mart | Velika scena | 19.00 | KOPELIJA | balet Lea Deliba - PREMIJERNA OBNOVA |
19. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SANjAO SAM DA SAM SE PROBUDIO | crna komedija Željka Hubača |
20. mart | Velika scena | 19.30 | TRUBADUR | opera Đuzepa Verdija |
20. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | NAŠ RAZRED | drama Tadeuša Slobođaneka |
21. mart | Scena "Raša Plaović" | 12.00 | PESNIČKO PODNE | u organizaciji Zadužbine „Dositej Obradović“ |
21. mart | Velika scena | 19.00 | KOPELIJA | balet Lea Deliba - PREMIJERNA OBNOVA |
21. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | MILENIJUM U BEOGRADU | dramatizacija Katarine Todorović po romanu Vladimira Pištala |
22. mart | Velika scena | 19.30 | MISTER DOLAR | komedija Branislava Nušića |
22. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | BALKANSKI ŠPIJUN | tragikomedija Dušana Kovačevića |
23. mart | Velika scena | 19.30 | ORFEJ I EURIDIKA | opera Kristofa Vilibalda Gluka |
23. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ĆELAVA PEVAČICA | drama Ežena Joneska - gostuje Centar za kulturu Tivat |
24. mart | Velika scena | 12.00 | U IME OCA I SINA PRIČA O SVETOM SAVI | drama Milovana Vitezovića |
24. mart | Velika scena | 19.30 | VELIKA DRAMA | drama Siniše Kovačevića |
24. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | USPAVANKA ZA ALEKSIJU RAJČIĆ | drama Đorđa Kosića |
25. mart | Velika scena | 20.00 | NEČISTA KRV | Borisav Stanković / Maja Todorović |
25. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | GOSPOĐA AJNŠTAJN | drama Snežane Gnjidić |
26. mart | Velika scena | 19.00 | AIDA | opera Đuzepa Verdija |
26. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | BALKANSKI ŠPIJUN | tragikomedija Dušana Kovačevića |
27. mart | Velika scena | 20.00 | BALETSKI TRIPTIH INFINITAS | tri jednočina baleta na muziku S. Rajičića, E. Josifa i P. Konjovića - u okviru Beogradskog festivala igre |
27. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ILUZIJÆ | komedija Pjera Korneja |
28. mart | Velika scena | 19.30 | NABUKO | opera Đuzepa Verdija |
28. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | MILENIJUM U BEOGRADU | dramatizacija Katarine Todorović po romanu Vladimira Pištala |
29. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | GOSPOĐA AJNŠTAJN | drama Snežane Gnjidić |
30. mart | Velika scena | 20.00 | MIDNIGHT RAGA / O PROROCIMA I LUTKAMA | gostuje Balet Visbaden - u okviru Beogradskog festivala igre |
30. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | RIBARSKE SVAĐE | komedija Karla Goldonija |
31.mart | Velika scena | 20.00 | HOR RTS | Brams: Ljubavni valceri |
31. mart | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | NAŠ RAZRED | drama Tadeuša Slobođaneka |
1. april | Velika scena | 19.30 | NIŠTA NEĆEMO ZABORAVITI | dramatizacija Tijane Grumić po motivima proze Vere Cenić - gostuje pozorište „Bora Stanković“ Vranje u okviru manifesticije „Dani Vranja u Beogradu“ |
1. april | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | NAŠ RAZRED | drama Tadeuša Slobođaneka |
2. april | Velika scena | 19.30 | TOSKA | opera Đakoma Pučinija |
2. april | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | SANjAO SAM DA SAM SE PROBUDIO | crna komedija Željka Hubača |
3. april | Velika scena | 19.30 | SLEPI MIŠ | opereta Johana Štrausa - u produkciji Fakulteta muzičke umetnosti i Fakulteta primenjenih umetnosti, povodom obeležavanja Svetskog dana studenata |
3. april | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | HASANAGINICA | drama Ljubomira Simovića |
4. april | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | ŽENSKI ORKESTAR | komedija Žana Anuja |
5. april | Velika scena | 20.00 | AB (INTRA) u koreografiji Rafaela Bonačele | gostuje Sidnejska kompanija igre, u okviru Beogradskog festivala igre |
6. april | Velika scena | 20.00 | AB (INTRA) u koreografiji Rafaela Bonačele | gostuje Sidnejska kompanija igre, u okviru Beogradskog festivala igre |
6. april | Scena "Raša Plaović" | 20.30 | DEČIJE POVREDE | melodramska crna komedija Džozefa Radživa |
7. april | Velika scena | 19.30 | MAGBET | drama Vilijama Šekspira |
7. april | Scena "Raša Plaović" | 12.00 | SNEŽANA I SEDAM PATULjAKA | opera za decu Dragana Karolića |
BOŠKO BUHA - VEČERNJA SCENA
DATUM | VREME | PREDSTAVA |
---|---|---|
26. februar | 20.00 | PIGMALION |
29. februar | 20.00 | BOKEŠKI D MOL |
13. mart | 20.00 | Gospođa ministarka |
15. mart | 20.00 | PIGMALION |
*Pre kupovine karata ili odlaska u pozorište proverite da li je došlo do promene termina ili otkazivanja predstave