Wimbledon 2019: N.Djokovic u četvrtom kolu

U trećem kolu Wimbledona sastali su se Novak Đoković i Hubert Hurkač. Nakon dobre igre gospodina Hurkača u prva dva seta, gospodin Đoković preokreće igru od trećeg seta gde smanjio broj grešaka i držao tempo igre pod svojom kontrolom.

Novak Đoković je dobio Huberta Hurkača sa 3:1 u setovima ( 7:5, 6:7, 6:1, 6:4 ).

IV SET: 6:4

Na 3:1 veoma mirna igra i bez veće borbenosti na obe strane.

III SET: 6:1

Odličan treći set u kome ,kao da se gospodin Đoković probudio, i smanjio broj grešaka što je dovelo do pobede od 6:1 za 17 minuta.

Srpski teniser započinje u trećem setu da igra svoju igru što mu donosi prednost od 3:0 u gemovima.

II SET: 6:7

Novak Đoković i ne baš u dobrom izdanju tokom drugog seta što gospodin Hurkač koristi i izjednačuje u setovima.

I set: 7:5

Neočekivano Djoković je našao na veliki otpor gospodina Hurkača. Veliki broj grešaka na obe strane ali iskustvo gospodina Đokovića donela mu je pobedu u prvom setu.