Svetsko prvenstvo Rusija 2018: Poljska – Kolumbija 0:3

Reprezentacije Poljske i Kolumbije sastali su se u drugoj utakmici u grupi H Svetskog prvenstva u Rusiji koja se igrala u Kazanj areni. Kolumbija je sasvim zasluženo pobedila a Poljska ima još jednu utakmicu i nema nikakve šanse za nastavak na Svetskom prvenstvu.

II POLUVREME:

75.minut – GOOOL i Poljska definitivno ide kući. Kvadradro postiže gol koji šalje sigurno Poljsku kući.

70.minut – GOOOL za Kolumbiju. Falkao zapečatio sudbinu Poljske?

59.minut – Prilika za Levandovskog ali zauvotio mu je šut golman Kolumbije Ospina.

I POLUVREME:

Kako stvari stoje, ako Poljska bude nastavila u istom tempu kao i u prvom poluvremenu preti joj eliminacija iz Svetskog prvenstva.

40.minut – GOOL postiže Mina.

30.minut – Poljska se nalazi pod veoma opasnim napadima selekcije Kolumbije.

20.minut – Posed lopte je 50:50 ali više izgleda kao da Kolumbija više poseduje loptu.