Svetsko prvenstvo Rusija 2018: Argentina – Hrvatska 0:3

Reprezentacije Argentine i Hrvatske igrali su u drugom kolu Svetskog prvenstva u Rusiji u grupi D. Hrvatska selekcija je zasluženo pobedila selekciju Argentine i pokazali odličnu igru u svim njenim delovima. Argentinci su imali sreću što nisu završili sa još kojom loptom u svome golu.

II POLUVREME:

91.minut – Raketić za kraj gol.

86.minut  – Šut Raketića iz slobodnog udarca u stativu gola.Velika sreća za Argentonu.

85.minut – Otamendi žuti karton.

80.minut – Luka Modrić postiže gol.

67.minut – Žuti karton za Vrsaljka.

64.minut – Iz tri pokušaja Argentinci nisu uspeli da realizuju gol. Šansu imali Perez i Mesi. Odlična odbrana Hrvatske.

63.minut – Argentina u žurbi za gol.

58.minut – Argentina u velikom problemu.

53.minut – Rebić GOOOL. Greška golmana Kabaljera prilikom dodavanja koštala ih je gola.

51.minut – Žuti karton dobija Mercado.

I POLUVREME:

Kraj. Veoma oštra igra na obe strane. Šanse na obe strane ali najbolju šansu je imao Perez kada je promašio prazan gol.

47.minut – Spetljao se Rebić nakon dodavanja Modrića i preko gola.

40.minut – Rebić žuti karton zbog starta nad Mesijem.

33.minut Mandzukic je bio u šansi ali je bio “ kratak“.

30.minut Velika šansa za Argentinu ali Perez promašuje skoro prazan gol.

13.minut – Napada Argentine ali Lovren uspeva da izblokira šut Pereza.

10.minut – Opet jedan opasan napad Hrvatske ali srećom po Argentinu nisu uspeli da realizuju priliku.

5.minut – Prva prilika za selekciju Hrvatske preko Perišića ali odlična odbrana Kabaljera.