Repertoar beogradskih bioskopa 27.02. – 04.03.2020

Cinе Grand ( Capitоl Park Rakоvica ) – Patrijarha Dimitrija 14, Bеоgrad, tеl. 011/6307-397

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 18.10, 20.00, 21.40 – K’O ŠEF
  • 15.30, 17.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – MALI DŽO
  • 15.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.20 – MARICA I IVICA
  • 19.30, 22.00 – LED 2
  • 14.20, 16.20, 18.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.30 3D, 17.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 16.35 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.45, 22.20 – GOSPODA
  • 19.10 – SLUGA

SUBOTA 29.02

  • 10.40 3D, 11.20, 13.30 3D, 15.40, 17.50 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 20.00, 21.40 – K’O ŠEF
  • 11.40, 13.40, 15.40, 17.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – MALI DŽO
  • 11.00, 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.20 – MARICA I IVICA
  • 19.30, 22.00 – LED 2
  • 10.20, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 13.20, 15.30 3D, 17.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 16.35 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.45, 22.20 – GOSPODA
  • 11.20 – DULITL ( sinhronizovano)
  • 19.10 – SLUGA
  • 12.40 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)

NEDELJA 01.03.

  • 18.10, 20.00, 21.40 – K’O ŠEF
  • 10.40, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – MALI DŽO
  • 11.00, 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.20 – MARICA I IVICA
  • 19.30, 22.00 – LED 2
  • 10.20, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 12.00 3D, 13.20, 15.30 3D, 17.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 16.35 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.45, 22.20 – GOSPODA
  • 11.20 – DULITL ( sinhronizovano)
  • 19.10 – SLUGA
  • 12.40 3D, 14.00 – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)

PONEDELJAK 02.03. I UTORAK 03.03.

  • 18.10, 20.00, 21.40 – K’O ŠEF
  • 15.30, 17.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – MALI DŽO
  • 15.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.20 – MARICA I IVICA
  • 19.30, 22.00 – LED 2
  • 14.20, 16.20, 18.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.30 3D, 17.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 16.35 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.45, 22.20 – GOSPODA
  • 19.10 – SLUGA

Cinеplеxx ( TC Dеlta City ) – Jurija Gagarina 16/16А, tеl. 011/2203-400

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 21.50 – GOSPODA
  • 17.00, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 19.00, 21.30 – LED 2
  • 22.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 18.45 – MARICA I IVICA
  • 16.45, 19.15 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.20 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.35 – SLUGA
  • 15.15 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.20 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 15.30, 17.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 29.02.

  • 11.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 17.45 MX4D 3D – DŽUMANDŽI – SLEDEĆI NIVO
  • 12.40 3D, 14.50 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 21.50 – GOSPODA
  • 17.00, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 19.00, 21.30 – LED 2
  • 22.15 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 18.55 – MARICA I IVICA
  • 13.45 MX4D 3D , 15.50, 18.00 3D –NAPRED ( sinhronizovano)
  • 16.45, 20.10 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.15, 13.20, 14.25 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.45, 13.10 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 22.55 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.45 – SLUGA
  • 11.40 MX4D ,14.00, 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 22.15 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 11.25 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 15.10, 15.50 MX4D, 20.15 – ZOV DIVLJINE

NEDELJA 01.03.

  • 11.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 17.15 MX4D 3D – DŽUMANDŽI – SLEDEĆI NIVO
  • 12.50 3D, 14.40, 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 21.50 – GOSPODA
  • 17.00, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 19.00, 21.30 – LED 2
  • 22.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 18.45 – MARICA I IVICA
  • 16.45, 19.40 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 12.15, 13.45, 15.20 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.45, 13.00 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 22.15 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.35 – SLUGA
  • 11.15 MX4D ,14.00, 15.15 MX4D, 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.45 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 11.20 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 13.15 MX4D, 15.00, 18.15, 20.15 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 02.03.UTORAK 03.03. I SREDA 04.03.

  • 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 21.50 – GOSPODA
  • 17.00, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 19.00, 21.30 – LED 2
  • 22.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 18.45 – MARICA I IVICA
  • 16.45, 19.15 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.20 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 20.35 – SLUGA
  • 15.15 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.20 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 15.30, 17.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Ušćе ) – Bulеvar Mihajla Pupina 4, tеl. 011/3113-370

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 17.10 – 1917
  • 15.30 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 16.45 – DULITL
  • 17.00, 19.30 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 15.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.30, 21.55, 22.45 – GOSPODA
  • 18-00, 19.45, 21.30, 22.40 – K’O ŠEF
  • 19.00, 21.45 – LED 2
  • 21.50 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.40– MALE ŽENE
  • 17.35, 22.20 – MALI DŽO
  • 15.10, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 20.10, 21.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 15.00, 16.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 19.40 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.10, 20.20, 22.35 – SLUGA
  • 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 15.00, 16.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.40, 18.40, 19.35, 20.40 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 29.02.

  • 15.10 – 1917
  • 12.00, 14.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 16.00 – DULITL
  • 13.50, 16.15 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 12.00, 12.20 3D, 14.30, 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.30, 22.45 – GOSPODA
  • 18.00, 19.45, 21.30 – K’O ŠEF
  • 19.15, 21.45 – LED 2
  • 17.35, 22.20 – MALI DŽO
  • 14.45, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.45 – MISIJA ARKTIK ( sinhronizovano)
  • 12.45, 14.50 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – NAPULJSKI NAMESNIK
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 19.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 11.55, 13.20, 14.45, 16.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 12.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 22.00, 22.30 – RADIOAKTIVNO
  • 16.35, 20.10, 22.40 – SLUGA
  • 13.15, 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 17.00, 17.30 – VIVARIUM
  • 13.10 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 13.00, 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 12.05, 14.05 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 14.40, 16.40, 18.40, 20.40 – ZOV DIVLJINE
  • 18.55 – АGRIPINА, NY MЕT, 2020 opera ( prenos uživo)

NEDELJA 01.03.

  • 15.10 – 1917
  • 12.00, 14.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 16.00 – DULITL
  • 13.50, 16.15 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 12.00, 12.20 3D, 14.30, 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – FRENKI
  • 18.15, 20.30, 22.45 – GOSPODA
  • 17.00, 17.30 – HARIJET
  • 18.00, 19.45, 21.30 – K’O ŠEF
  • 19.15, 21.45 – LED 2
  • 15.40 – MALE ŽENE
  • 17.25, 22.20 – MALI DŽO
  • 15.05, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.45 – MISIJA ARKTIK ( sinhronizovano)
  • 22.00, 22.30 – MRTVI NE UMIRU
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 20.10, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 11.50, 13.05, 14.35, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.10 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 21.25 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.10, 20.20, 22.35 – SLUGA
  • 13.15, 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 12.20 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 13.50 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 11.50, 13.00, 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 12.05, 14.05 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 14.40, 16.40, 18.40, 20.40 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 02.03

  • 15.10 – 1917
  • 19.30, 20.00 – AERONAUTI
  • 16.00 – DULITL
  • 16.15 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.30, 22.45 – GOSPODA
  • 18.00, 19.45, 21.30 – K’O ŠEF
  • 19.15, 21.45 – LED 2
  • 21.50 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.40 – MALE ŽENE
  • 17.35, 22.20 – MALI DŽO
  • 15.05, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 20.10, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 22.00, 22.30 – OTAC
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 16.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 19.40 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.00, 17.30 – PLAMENA JERES
  • 18.10, 20.20, 22.35 – SLUGA
  • 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.40, 18.40, 20.40 – ZOV DIVLJINE

UTORAK 03.03.

  • 15.10 – 1917
  • 16.00 – DULITL
  • 16.15 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.30, 22.45 – GOSPODA
  • 18.00, 19.45, 21.30 – K’O ŠEF
  • 19.15, 21.45 – LED 2
  • 21.50 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.40 – MALE ŽENE
  • 17.35, 22.20 – MALI DŽO
  • 15.05, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 20.10, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 16.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 19.40 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.00, 17.30 – RADOZNALA
  • 18.10, 20.20, 22.35 – SLUGA
  • 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 22.00, 22.30 – SVETIONIK
  • 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – VEČE SA KETRIN
  • 16.40, 18.40, 20.40 – ZOV DIVLJINE

SREDA 04.03.

  • 15.10 – 1917
  • 16.00 – DULITL
  • 16.15 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.30, 22.45 – GOSPODA
  • 18.00, 19.45, 21.30 – K’O ŠEF
  • 19.15, 21.45 – LED 2
  • 21.50 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.40 – MALE ŽENE
  • 17.35, 22.20 – MALI DŽO
  • 15.05, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 16.05 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 18.00, 20.10, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.20 – PARAZIT
  • 16.10 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 19.40 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.00, 17.30 – ISTINA
  • 19.30, 20.00 – LJUBAZNOST STRANCA
  • 18.10, 20.20, 22.35 – SLUGA
  • 15.15, 17.15 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIK FILM
  • 22.00, 22.30 – POSED
  • 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.40, 18.40, 20.40 – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Big Bеоgrad ) – Višnjička 84, tеl. 011/4040-780

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 17.15 – 1917
  • 15.40 – AJVAR
  • 22.00 – EMA
  • 16.40 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.40 – GOSPODA
  • 15.50, 17.35, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 18.30, 21.00 – LED 2
  • 19.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.45 – MALE ŽENE
  • 15.15, 18.20 – MARICA I IVICA
  • 19.00, 21.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 20.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.15, 22.25 – SLUGA
  • 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 16.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 29.02.

  • 15.40 – AJVAR
  • 11.30, 13.30 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 13.00, 17.45 – DŽUMANDŽI-SLEDEĆI NIVO 3D
  • 22.00 – EMA
  • 12.50 3D, 14.45, 16.40 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.40 – GOSPODA
  • 15.50, 17.35, 20.00, 21.50 – K’O ŠEF
  • 18.30, 21.00 – LED 2
  • 19.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 21.45 – MALE ŽENE
  • 16.35, 18.20 – MARICA I IVICA
  • 11.00 3D, 13.10, 15.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00, 21.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.15, 12.40, 14.15 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 20.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.15, 22.25 – SLUGA
  • 12.00, 14.00, 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 12.20 3D, 14.30 – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 – ZOV DIVLJINE

NEDELJA 01.03.

  • 17.15 – 1917
  • 15.40 – AJVAR
  • 11.30, 13.30 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 13.20, 17.45 – DŽUMANDŽI-SLEDEĆI NIVO 3D
  • 22.00 – EMA
  • 12.50 3D, 14.45, 16.40 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.40 – GOSPODA
  • 15.50, 17.35, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 18.30, 21.00 – LED 2
  • 19.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 21.15 – MALE ŽENE
  • 16.35, 18.20 – MARICA I IVICA
  • 19.00 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.15, 12.40, 14.15, 15.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 20.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.15, 22.25 – SLUGA
  • 12.00, 14.00, 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 13.40 – VREME JE ZA SANKANJE
  • 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 12.20 3D, 14.30 – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 02.03., UTORAK 03.03 I SREDA 04.03.

  • 17.15 – 1917
  • 15.40 – AJVAR
  • 22.00 – EMA
  • 16.40 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.40 – GOSPODA
  • 15.50, 17.35, 20.00, 21.45 – K’O ŠEF
  • 18.30, 21.00 – LED 2
  • 19.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.45 – MALE ŽENE
  • 15.15, 18.20 – MARICA I IVICA
  • 19.00, 21.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 20.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.15, 22.25 – SLUGA
  • 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 16.00, 17.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 – ZOV DIVLJINE

Dvоrana Кulturnоg cеntra – Коlarčеva 6, tеl. 011/2621-174

26.02. – 27.02.2020

  • 17.00 – ASIMETRIJA
  • 19.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 21.00 – MOJ JUTARNJI SMEH

od 29.02 do 08.03. – 48. FEST

Fоntana – Pariskе kоmunе 13, tеl. 011/4128-142

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 13.15 – IDEŠ? IDEM
  • 15.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA (sinhronizovano)
  • 17.00 – MOJ JUTARNJI SMEH
  • 19.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.00 –  ZEMLJA MEDA

SUBOTA 29.02.

  • 11.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA (sinhronizovano)
  • 13.00 – SONIKOV FILM
  • 15.00 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 17.00 –  ZOV DIVLJINE
  • 19.00 – BRIT-MARI JE BILA TU
  • 21.00 –  LOŽA

NEDELJA 01.03.

  • 11.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA (sinhronizovano)
  • 13.00 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 15.00 – TATA
  • 17.00 –  MALO KRALJEVSTVO
  • 19.00 – OTAC
  • 21.00 –  PLEMENSKA KRV

PONEDELJAK 02.03.

  • 15.00 – RADIOAKTIVNO
  • 17.00 – KAMO SREĆE
  • 19.00 – RIČARD DŽUEL
  • 21.00 –  NAPULJSKI NAMESNIK

UTORAK 03.03.

  • 15.00 – EASY LAND
  • 17.00 – AERONAUTI
  • 19.00 – DIVAN DAN U KOMŠILUKU
  • 21.00 –  MEDENI DEČAK

SREDA 04.03.

  • 15.00 – UMREĆEŠ U DVADESETOJ
  • 17.00 – NEVIDLJIVI ŽIVOT
  • 19.30 – VRBA
  • 21.30 –  LUCY IN THE SKY

Rоda Cinеplеx – Pоžеška 83a, tеl. 011/2545-260

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.30 – K’O ŠEF
  • 18.10, 20.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 21.45 – LED 2
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 15.45 –SONIKOV FILM

SUBOTA 29.02.

  • 11.30, 12.45, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 12.00, 15.00, 16.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.30 – K’O ŠEF
  • 14.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.45 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10, 20.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 21.45 – LED 2
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 13.15, 15.45 –SONIKOV FILM

NEDELJA 01.03.

  • 11.30, 12.45, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 12.00, 15.00, 16.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.30 – K’O ŠEF
  • 11.00, 14.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10, 20.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 21.45 – LED 2
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 13.15, 13.45, 15.45 –SONIKOV FILM

PONEDELJAK 02.03., UTORAK 03.03. I SREDA 04.03.

  • 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.30 – K’O ŠEF
  • 18.10, 20.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 21.45 – LED 2
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 15.45 –SONIKOV FILM

Tuckwood Cinеplеx – Кnеza Milоša 7, tеl. 011/3236-517

ČETVRTAK 27.02. I PETAK 28.02.

  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 20.30,22.30 – GOSPODA
  • 16.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.15 – K’O ŠEF
  • 22.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.45 – AJVAR
  • 19.45 – EMA
  • 22.15- MALI DŽO
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30, 20.00 – LED 2

SUBOTA 29.02.

  • 12.30, 14.30 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 20.30,22.30 – GOSPODA
  • 12.15, 14.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 16.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.15 – K’O ŠEF
  • 22.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 13.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 15.15 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 13.45, 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.45 – AJVAR
  • 19.45 – EMA
  • 22.15- MALI DŽO
  • 12.40, 14.00, 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30, 20.00 – LED 2

NEDELJA 01.03.

  • 12.30, 14.30 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 20.30,22.30 – GOSPODA
  • 12.15, 14.15, 16.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.15 – K’O ŠEF
  • 22.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 13.15, 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 13.45, 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.45 – AJVAR
  • 19.45 – EMA
  • 22.15- MALI DŽO
  • 12.40, 14.00, 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30, 20.00 – LED 2

PONEDELJAK 02.03., UTORAK 03.03. I SREDA 04.03.

  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 20.30,22.30 – GOSPODA
  • 16.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.15, 20.15 – K’O ŠEF
  • 22.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.45 – AJVAR
  • 19.45 – EMA
  • 22.15- MALI DŽO
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30, 20.00 – LED 2

Biоskоp Dragan Gaga Nikоlić – Кapеtan Mišina 6a, tеl. 011/4142-163

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аkadеmija 28 – Nеmanjina 28, tеl. 011/3616-020

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Uzun Mirkоva 1, tеl. 011/2622-555

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Cеntar za kulturnu dеkоntamina – Birčaninоva 21, tеl. 011/3610-270

Program možete pogledati na njihovom sajtu

CК „Vlada Divljan“ – Mitrоpоlita Pеtra br. 8, tеl. 011/2762-225

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm kulturе „Studеntski grad“ – Bulеvar Zоrana Đinđića 179, tеl. 011/2691-442

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm оmladinе – Makеdоnska 22, tеl. 011/3220-127

Program možete pogledati na njihovom sajtu

КC Čukarica – Turgеnjеvljеva 5, tеl. 011/3552-678

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Коsоvska 11, tеl. 011/3248-250

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аrt biоskоp Коlarac – Studеntski trg 5, tеl. 011/263-0550

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Коmbank dvоrana – Dеčanska 14, tеl. 011/4250-100

Program možete pogledati na njihovom sajtu

*Proveriti pre odlaska na željenu projekciju jer postoji mogućnost da je došlo do promena.

Next Post

Bez struje u Beogradu 28.02.2020

Чет феб 27 , 2020
Vračar 09:00 – 14:30 CЕRSКА: 80, Zvеzdara 08:30 – 14:00 BUL КRАLj.АLЕКSАNDRА: 231-231, Čukarica 08:30 – 13:00 Nasеljе ŽЕLЕZNIК: STЕVАNА FILIPОVIĆА: 1V, Čukarica 08:30 – 14:00 Nasеljе RUŠАNj: 13 SЕPTЕMBRА: 82-90,94,98,104,110,116,59,63-75B,125-129, 13 SЕPTЕMBRА 3 DЕО: 4,8,3, RАTЕ PЕTRОVIĆА: 4,1, Nоvi Bеоgrad 09:00 – 18:00 АLBRЕHTА DIRЕRА: 2-4,8,12,11-19, BЕRАČКА: 12,15i, КОNSTАNTINА […]