Repertoar beogradskih bioskopa 20.02. – 26.02.2020

Cinе Grand ( Capitоl Park Rakоvica ) – Patrijarha Dimitrija 14, Bеоgrad, tеl. 011/6307-397

ČETVRTAK 20.02. I PETAK 21.02.

  • 20.15 – PORTRET DAME U VATRI
  • 13.20, 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 14.00, 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20 – ZOV DIVLJINE
  • 16.20, 20.40, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 17.20, 19.45 – LED 2
  • 14.40, 16.40, 18.40 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 21.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 14.00, 15.50 3D, 17.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.10 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.30, 22.00 – GOSPODA
  • 22.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 13.40 – DULITL ( sinhronizovano)
  • 22.30 – 1917
  • 17.00, 19.10 – SLUGA
  • 14.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUNI ( sinhronizovano)

SUBOTA 22.02. I NEDELJA 23.02.

  • 20.15 – PORTRET DAME U VATRI
  • 10.20, 11.50, 13.20, 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 12.00, 14.00, 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20 – ZOV DIVLJINE
  • 16.20, 20.40, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 17.20, 19.45 – LED 2
  • 10.40, 11.40, 12.40, 14.40, 16.40, 18.40 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 21.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 10.30, 12.15 3D, 14.00, 15.50 3D, 17.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.10 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.30, 22.00 – GOSPODA
  • 22.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 13.40 – DULITL ( sinhronizovano)
  • 22.30 – 1917
  • 17.00, 19.10 – SLUGA
  • 12.30 3D, 14.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUNI ( sinhronizovano)

PONEDELJAK 24.02., UTORAK 25.02. I SREDA 26.02.

  • 20.15 – PORTRET DAME U VATRI
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20 – ZOV DIVLJINE
  • 16.20, 20.40, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 17.20, 19.45 – LED 2
  • 14.40, 16.40, 18.40 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 21.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.50 3D, 17.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 18.10 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.30, 22.00 – GOSPODA
  • 22.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 13.40 – DULITL ( sinhronizovano)
  • 22.30 – 1917
  • 17.00, 19.10 – SLUGA
  • 14.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUNI ( sinhronizovano)

Cinеplеxx ( TC Dеlta City ) – Jurija Gagarina 16/16А, tеl. 011/2203-400

ČETVRTAK 20.02. I PETAK 21.02.

  • 12.50 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 22.20 – GOSPODA
  • 16.15, 22.00 – LED 2
  • 21.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.30 – MALE ŽENE
  • 14.25, 20.30, 22.30 – MARICA I IVICA
  • 17.00 MX4D , 18.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.10, 15.00, 16.25, 17.50 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.40, 13.45 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 21.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.15 – SLUGA
  • 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.15 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 12.35 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 22.02.

  • 12.50 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 22.20 – GOSPODA
  • 16.15, 22.00 – LED 2
  • 21.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.30 – MALE ŽENE
  • 14.25, 20.30, 22.30 – MARICA I IVICA
  • 17.00 MX4D , 18.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.10, 15.00, 16.25, 17.50 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.40, 13.45 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 21.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.15 – SLUGA
  • 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.15 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 16.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVAPRETPREMIJERA
  • 12.35 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

NEDELJA 23.02.

  • 12.50 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 22.20 – GOSPODA
  • 16.15, 22.00 – LED 2
  • 21.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.30 – MALE ŽENE
  • 14.25, 20.30, 22.30 – MARICA I IVICA
  • 17.00 MX4D , 18.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.10, 15.00, 16.25, 17.50 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.40, 13.45 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 21.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.15 – SLUGA
  • 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.45 – SONIKOV FILM
  • 21.15 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 12.35 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 24.02., UTORAK 25.02. I SREDA 26.02.

  • 15.50 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 22.20 – GOSPODA
  • 16.15, 22.00 – LED 2
  • 21.45 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 15.30 – MALE ŽENE
  • 20.30, 22.30 – MARICA I IVICA
  • 17.00 MX4D , 18.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.00, 16.25, 17.50 –  PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.00 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 18.15 – SLUGA
  • 15.00 MX4D , 16.00- SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 21.15 MX4D 3D – STAR WARS : USPON SKAJVOKERA
  • 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50 – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Ušćе ) – Bulеvar Mihajla Pupina 4, tеl. 011/3113-370

ČETVRTAK 20.02. I PETAK 21.02.

  • 21.40 – 1917
  • 16.20 – AJVAR
  • 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 18.00 – DULITL
  • 13.50, 18.30 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 18.15 – EMA
  • 12.00 , 12.50 3D , 14.40, 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.45, 20.05, 22.20 – GOSPODA
  • 22.35 – KLETVA
  • 17.00, 19.30, 22.00 – LED 2
  • 16.15, 20.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 19.00 – MALE ŽENE
  • 17.10, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.10 – MISIJA ARKTIK ( sinhronizovano)
  • 20.40, 22.10 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 15.20, 18.20, 20.30, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.15 – PARAZIT
  • 12.40, 14.05, 15.35, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.20 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.30, 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15, – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SONIK FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 13.00, 15.00 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 12.10, 14.15 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 14.05, 16.00, 18.00, 20.00 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 23.02.

  • 21.40 – 1917
  • 16.20 – AJVAR
  • 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 18.00 – DULITL
  • 13.50, 18.30 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 18.15 – EMA
  • 12.00 , 12.50 3D , 14.40, 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.45, 20.05, 22.20 – GOSPODA
  • 22.35 – KLETVA
  • 17.00, 19.30, 22.00 – LED 2
  • 16.15, 20.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 19.00 – MALE ŽENE
  • 17.10, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.15 – MISIJA ARKTIK ( sinhronizovano)
  • 20.40, 22.10 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 15.20, 18.20, 20.30, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.15 – PARAZIT
  • 12.40, 14.05, 15.35, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.20 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.30, 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15, – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SONIK FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 13.00, 15.00 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 12.10, 14.15 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 14.10, 16.10, 18.10, 20.15 – ZOV DIVLJINE

NEDELJA 24.02.

  • 21.40 – 1917
  • 16.20 – AJVAR
  • 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 18.00 – DULITL
  • 13.50, 18.30 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 18.15 – EMA
  • 12.00 , 12.50 3D , 14.40, 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 – GOSPODA
  • 22.35 – KLETVA
  • 16.15, 19.30, 22.00 – LED 2
  • 21.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 19.00 – MALE ŽENE
  • 17.10, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.15 – MISIJA ARKTIK ( sinhronizovano)
  • 20.40, 22.10 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 15.20, 18.20, 20.30, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.15 – PARAZIT
  • 12.40, 14.05, 15.35, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.20 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.30, 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15, – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SONIK FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 13.00, 15.00 3D – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 12.10, 14.15 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 14.10, 16.10, 18.10, 20.15 – ZOV DIVLJINE
  • 16.00 – LABUDOVO JEZERO, BOLJŠOJ, 2020 – PRENOS UŽIVO

PONEDELJAK 24.02., UTORAK 25.02. I SREDA 26.02.

  • 21.40 – 1917
  • 16.20 – AJVAR
  • 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 18.00 – DULITL
  • 18.30 3D – DŽUMАNDŽI – SLЕDЕĆI NIVО
  • 18.15 – EMA
  • 15.10, 16.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 – GOSPODA
  • 22.35 – KLETVA
  • 17.00, 19.30, 22.00 – LED 2
  • 16.15, 21.20 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 19.00 – MALE ŽENE
  • 17.10, 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 20.40, 22.10 – OKRETAJ ZAVRTNJA
  • 15.20, 18.20, 20.30, 22.40 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 18.45, 21.15 – PARAZIT
  • 15.35, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 13.30 3D – PRERUŠENI ŠPIJUN ( sinhronizovano)
  • 20.10, 22.20 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 17.30, 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 15.15, 17.15, – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SONIK FILM
  • 16.10, 18.10, 20.15 – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Big Bеоgrad ) – Višnjička 84, tеl. 011/4040-780

ČETVRTAK 20.02.

  • 16.00 – 1917
  • 22.50 – 4 RUŽE
  • 18.00 – AJVAR
  • 11.40 3D, 13.50, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 20.45 – EMA
  • 11.20 3D, 13.30, 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.00 – GOSPODA
  • 17.25, 20.00 – LED 2
  • 17.15, 21.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 20.10 – MALE ŽENE
  • 16.40, 20.30, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 18.20, 22.30 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.30, 13.00, 14.35, 15.20, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.00 – PRAVO NA GOVOR
  • 15.30, 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.45, 14.50, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIKOV FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 11.45 3D, 13.40 – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 11.50, 13.55 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45 – ZOV DIVLJINE

PETAK 21.02.

  • 17.00 – 1917
  • 22.50 – 4 RUŽE
  • 18.00 – AJVAR
  • 11.40 3D, 13.50, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 19.20 – EMA
  • 11.20 3D, 13.30, 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.00 – GOSPODA
  • 17.25, 20.00 – LED 2
  • 17.15, 21.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 20.10 – MALE ŽENE
  • 16.40, 20.30, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 18.20, 22.10 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.30, 13.00, 14.35, 15.20, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 15.30, 17.30, 22.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.45, 14.50, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIKOV FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 11.45 3D, 13.40 – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 12.20, 14.25 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 22.02. I NEDELJA 23.02.

  • 17.00 – 1917
  • 22.50 – 4 RUŽE
  • 18.00 – AJVAR
  • 11.40 3D, 13.50, 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 19.20 – EMA
  • 11.20 3D, 13.30, 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.00 – GOSPODA
  • 17.25, 20.00 – LED 2
  • 17.15, 21.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 20.10 – MALE ŽENE
  • 16.40, 20.30, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 18.20, 22.10 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 11.30, 13.00, 14.35, 15.20, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 15.30, 17.30, 22.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.40, 21.50 – SLUGA
  • 12.45, 14.50, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIKOV FILM
  • 12.35 3D – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA
  • 11.45 3D, 13.40 – VREME JE ZA SANKANJE ( sinhronizovano)
  • 12.20, 14.25 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 24.02. I UTORAK 25.02.

  • 17.00 – 1917
  • 22.50 – 4 RUŽE
  • 18.00 – AJVAR
  • 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 19.20 – EMA
  • 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.00 – GOSPODA
  • 17.25, 20.00 – LED 2
  • 17.15, 21.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 20.10 – MALE ŽENE
  • 16.30, 20.30, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 18.20, 22.10 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.00, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 21.50 – PRAVO NA GOVOR
  • 16.00, 18.10, 22.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.20, 22.40– SLUGA
  • 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.00 – SONIKOV FILM
  • 15.20, 17.30, 19.40 – ZOV DIVLJINE

SREDA 26.02.

  • 17.00 – 1917
  • 22.15 – 4 RUŽE
  • 20.10 – AJVAR
  • 16.00 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.45, 22.00 – GOSPODA
  • 17.25, 20.00 – LED 2
  • 17.15, 21.10 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 19.40 – MALE ŽENE
  • 16.30, 20.30, 22.20 – MARICA I IVICA
  • 18.20, 22.10 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.00, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.00, 18.10, 22.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 20.20, 22.35– SLUGA
  • 16.50 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 15.20, 17.30, 19.20, 21.20 – ZOV DIVLJINE

Dvоrana Кulturnоg cеntra – Коlarčеva 6, tеl. 011/2621-174

13.02. – 19.02.

  • 17.00 – ASIMETRIJA
  • 19.00 – ZVIŽDAČI
  • 21.00 – MOJ JUTARNJI SMEH

20.02. – 24.02.2020

  • 17.00 – ASIMETRIJA
  • 19.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 21.00 – MOJ JUTARNJI SMEH

25.02.2020

  • 18.00 – 40.godina filma „Majstori, majstori“ projekcija
  • 21.00 – MOJ JUTARNJI SMEH

26.02. – 27.02.2020

  • 17.00 – ASIMETRIJA
  • 19.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 21.00 – MOJ JUTARNJI SMEH

Fоntana – Pariskе kоmunе 13, tеl. 011/4128-142

ČETVRTAK 20.02. I PETAK 21.02.

  • 13.00 – ZOV DIVLJINE
  • 15.00 – LED 2
  • 17.00 – MOJ JUTARNJI SMEH
  • 19.00 – ZEMLJA MEDA
  • 21.00 – MOJ PORTRET DAME U VATRI

SUBOTA 22.02. I NEDELJA 23.02.

  • 11.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 12.15 – SONIKOV FILM
  • 14.15 – ZOV DIVLJINE
  • 16.15 – LED 2
  • 18.15 – MOJ JUTARNJI SMEH
  • 20.00 – ZEMLJA MEDA
  • 21.30 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 24.02., UTORAK 25.02. I SREDA 26.02.

  • 15.00 –  ZOV DIVLJINE
  • 17.00 – MOJ JUTARNJI SMEH
  • 19.00 – ZEMLJA MEDA
  • 21.00 – MOJ PORTRET DAME U VATRI

Rоda Cinеplеx – Pоžеška 83a, tеl. 011/2545-260

ČETVRTAK 20.02.

  • 12.45, 15.15, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 22.25 – MARICA I IVICA
  • 11.00, 14.15, 16.00 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10, 20.20, 22.30 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 20.10 – LED 2
  • 12.00 – VREME JE ZA SANKANJE 3D ( sinhronizovano)
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 13.00, 13.45, 15.45 –SONIKOV FILM

PETAK 21.02.

  • 11.30, 12.45, 15.15, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 22.25 – MARICA I IVICA
  • 11.00, 14.15, 16.00 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10, 20.20, 22.30 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 20.10 – LED 2
  • 12.00 – VREME JE ZA SANKANJE 3D ( sinhronizovano)
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 13.00, 13.45, 15.45 –SONIKOV FILM

SUBOTA 22.02. I NEDELJA 23.02.

  • 11.30, 12.45, 15.15, 16.45 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 22.25 – MARICA I IVICA
  • 11.00, 14.15, 16.00 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10, 20.20, 22.30 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00, 20.10 – LED 2
  • 12.00 – VREME JE ZA SANKANJE 3D ( sinhronizovano)
  • 17.45, 20.00 – SLUGA
  • 13.00, 13.45, 15.45 –SONIKOV FILM

Tuckwood Cinеplеx – Кnеza Milоša 7, tеl. 011/3236-517

ČETVRTAK 20.02. I PETAK 21.02.

  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 17.50, 20.30 – LED 2
  • 16.10 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 20.15, 22.30 – GOSPODA
  • 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.10 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.45 – AJVAR
  • 21.45 – MARICA I IVICA
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 19.30 – EMA
  • 22.00 – 1917

SUBOTA 22.02. I NEDELJA 23.02.

  • 12.30, 14.30 – DULITL 3D ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 17.50, 20.30 – LED 2
  • 12.20, 14.15, 16.10 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 20.15, 22.30 – GOSPODA
  • 13.15, 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.10 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 13.40, 15.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.45 – AJVAR
  • 21.45 – MARICA I IVICA
  • 14.00, 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 19.30 – EMA
  • 22.00 – 1917

PONEDELJAK 24.02., UTORAK 25.02. I SREDA 26.02.

  • 16.30, 18.30 – ZOV DIVLJINE
  • 17.50, 20.30 – LED 2
  • 16.10 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 20.15, 22.30 – GOSPODA
  • 15.15, 17.15 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 19.10 – SLUGA
  • 21.20 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 15.40 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN
  • 19.45 – AJVAR
  • 21.45 – MARICA I IVICA
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.00 – PORTRET DAME U VATRI
  • 19.30 – EMA
  • 22.00 – 1917

Biоskоp Dragan Gaga Nikоlić – Кapеtan Mišina 6a, tеl. 011/4142-163

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аkadеmija 28 – Nеmanjina 28, tеl. 011/3616-020

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Uzun Mirkоva 1, tеl. 011/2622-555

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Cеntar za kulturnu dеkоntamina – Birčaninоva 21, tеl. 011/3610-270

Program možete pogledati na njihovom sajtu

CК „Vlada Divljan“ – Mitrоpоlita Pеtra br. 8, tеl. 011/2762-225

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm kulturе „Studеntski grad“ – Bulеvar Zоrana Đinđića 179, tеl. 011/2691-442

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm оmladinе – Makеdоnska 22, tеl. 011/3220-127

Program možete pogledati na njihovom sajtu

КC Čukarica – Turgеnjеvljеva 5, tеl. 011/3552-678

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Коsоvska 11, tеl. 011/3248-250

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аrt biоskоp Коlarac – Studеntski trg 5, tеl. 011/263-0550

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Коmbank dvоrana – Dеčanska 14, tеl. 011/4250-100

Program možete pogledati na njihovom sajtu

*Proveriti pre odlaska na željenu projekciju jer postoji mogućnost da je došlo do promena.

Next Post

Bez struje u Beogradu 21.02.2020

Чет феб 20 , 2020
Palilula 08:30 – 11:30 Nasеljе VIŠNjICА: IV FLАVIJNЕ LЕGIJЕ: 2-16,1-17V, MАRŠАLА TITА: 134-168,115-153, NОVА 113: 2-10,1-5, RАMАDАNSКА: 2-14,1-23, Čukarica 08:30 – 11:30 DUŠАNА BRАNКОVIĆА: 2,1, КNЕZА VIŠЕSLАVА: BB,32,44-44,15-19, RАDОVАNА DRАGОVIĆА: 2-18, STЕVЕ TОDОRОVIĆА: 2-2, ŽАRКА VUКОVIĆ PUCАRА: 43G-43V, Nasеljе BАNОVО BRDО: PЕTRА DRАPŠINА: 2-2А, Čukarica 08:30 – 14:00 Nasеljе UMКА: […]