Repertoar beogradskih bioskopa 05.03. – 11.03.

Cinе Grand ( Capitоl Park Rakоvica ) – Patrijarha Dimitrija 14, Bеоgrad, tеl. 011/6307-397

ČETVRTAK 05.03. I PETAK 06.03.

  • 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.20, 22.20 – 21 MOST
  • 16.10, 19.40 – OTAC
  • 20.00, 22.00 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.40, 22.30 – RIČARD DŽUEL
  • 18.40 – K’O ŠEF
  • 15.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.20, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 17.40 – MARICA I IVICA
  • 21.20 – LED 2
  • 15.20, 17.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 20.20 – GOSPODA
  • 18.20 – SLUGA

SUBOTA 07.03.

  • 10.20, 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.20, 22.20 – 21 MOST
  • 16.10, 19.40 – OTAC
  • 20.00, 22.00 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.40, 22.30 – RIČARD DŽUEL
  • 18.40 – K’O ŠEF
  • 11.40, 13.40, 15.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.20, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 17.40 – MARICA I IVICA
  • 21.20 – LED 2
  • 11.20, 12.40, 13.20, 15.20, 17.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 10.40, 12.20 3D, 14.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – GOSPODA
  • 18.20 – SLUGA

NEDELJA 08.03.

  • 17.40 – LJUBAV NA MREŽAMA
  • 10.20, 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.20, 22.20 – 21 MOST
  • 16.10, 19.40 – OTAC
  • 20.00, 22.00 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.40, 22.30 – RIČARD DŽUEL
  • 18.40 – K’O ŠEF
  • 11.40, 13.40, 15.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.20, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.20 – LED 2
  • 11.20, 12.40, 13.20, 15.20, 17.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 10.40, 12.20 3D, 14.20 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20 – GOSPODA
  • 18.20 – SLUGA

PONEDELJAK 09.03. I UTORAK 10.03.

  • 17.40 – LJUBAV NA MREŽAMA
  • 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.20, 22.20 – 21 MOST
  • 16.10, 19.40 – OTAC
  • 20.00, 22.00 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.40, 22.30 – RIČARD DŽUEL
  • 18.40 – K’O ŠEF
  • 15.40 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 14.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.20, 19.00, 21.00 – ZOV DIVLJINE
  • 17.40 – MARICA I IVICA
  • 21.20 – LED 2
  • 15.20, 17.20 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 20.20 – GOSPODA
  • 18.20 – SLUGA

Cinеplеxx ( TC Dеlta City ) – Jurija Gagarina 16/16А, tеl. 011/2203-400

ČETVRTAK 05.03. I PETAK 06.03.

  • 20.15, 22.15 – 21 MOST
  • 19.20 – GOSPODA
  • 20.30 – K’O ŠEF
  • 17.30 – LED 2
  • 22.30 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 22.20 – MARICA I IVICA
  • 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 15.00, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.30 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.15 – OTAC
  • 20.00 – RIČARD DŽUEL
  • 21.35 – SLUGA
  • 16.30, 17.30 MX4D – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.30 – SONIKOV FILM
  • 15.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.20, 19.30 MX4D – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 07.03. I NEDELJA 08.03.

  • 20.15, 22.15 – 21 MOST
  • 11.15, 12.45 – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.20 – GOSPODA
  • 20.30 – K’O ŠEF
  • 17.30 – LED 2
  • 22.30 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 22.20 – MARICA I IVICA
  • 11.30 MX4D 3D, 11.50 3D, 14.00, 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 15.00, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.30 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.15 – OTAC
  • 11.10, 13.15 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA, POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 11.00 – PRERUŠENI ŠPIJUN
  • 20.00 – RIČARD DŽUEL
  • 21.35 – SLUGA
  • 13.30 MX4D, 14.30, 16.30, 17.30 MX4D – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.30 – SONIKOV FILM
  • 11.20, 13.20, 15.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 13.00, 17.20, 19.30 MX4D – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 09.03.UTORAK 10.03. I SREDA 11.03.

  • 20.15, 22.15 – 21 MOST
  • 19.20 – GOSPODA
  • 20.30 – K’O ŠEF
  • 17.30 – LED 2
  • 22.30 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 22.20 – MARICA I IVICA
  • 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 15.00, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.30 MX4D – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.15 – OTAC
  • 20.00 – RIČARD DŽUEL
  • 21.35 – SLUGA
  • 16.30, 17.30 MX4D – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.30 – SONIKOV FILM
  • 15.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.20, 19.30 MX4D – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Ušćе ) – Bulеvar Mihajla Pupina 4, tеl. 011/3113-370

ČETVRTAK 05.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 15.10, 20.30 – K’O ŠEF
  • 21.45 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 17.00, 17.30 – OSINJA MREŽA
  • 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 14.55, 21.20 – PARAZIT
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.00, 22.30 – POČASNI GOST
  • 17.05, 19.40, 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 22.15 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – SVETLOST ŽIVOTA MOG
  • 16.30, 20.40 – ZOV DIVLJINE

PETAK 06.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 22.00, 22.30 – BRIT-MARI JE BILA TU
  • 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 17.00, 17.30 – GREH
  • 15.10, 20.30 – K’O ŠEF
  • 21.45 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 14.55, 21.20 – PARAZIT
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.45 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 17.05, 19.40, 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 22.15 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – ZVANIČNE TAJNE
  • 16.30, 20.40 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 07.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 12.35, 14.35 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 12.30 3D – DŽUMANDŽI – SLEDEĆI NIVO
  • 12.40 3D, 14.30, 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 15.10, 19.45 – K’O ŠEF
  • 21.30 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.00 3D, 13.05, 14.05 3D, 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 17.00, 17.30 – OPTUŽUJEM
  • 14.20, 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 14.55, 21.20 – PARAZIT
  • 12.50, 14.15, 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.45 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 17.05, 19.40, 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 20.30 – SLUGA
  • 13.00, 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 22.00, 22.30 – SONJA -BELI LABUD
  • 12.25 – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA 3D
  • 12.20, 14.20, 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.00 – VELIČANSTVENI GUBITNICI
  • 13.20 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 12.15, 16.30, 20.40 – ZOV DIVLJINE

NEDELJA 08.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 12.35, 14.35 3D – DULITL ( sinhronizovano)
  • 12.30 3D – DŽUMANDŽI – SLEDEĆI NIVO
  • 12.40 3D, 14.30, 16.20 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 19.30, 20.00 – ISTINITA PRIČA O KELIJEVOJ BANDI
  • 22.00, 22.30 – JOJO RABBIT
  • 15.10, 19.45 – K’O ŠEF
  • 21.30 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 12.00 3D, 13.05, 14.05 3D, 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 14.20, 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 14.55, 21.20 – PARAZIT
  • 12.50, 14.15, 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.45 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 17.05, 19.40, 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 20.30 – SLUGA
  • 13.00, 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 12.25 – STAR WARS: USPON SKAJVOKERA 3D
  • 12.20, 14.20, 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.00, 17.30 – UPRKOS MAGLI
  • 19.30, 20.00 – VELIČANSTVENI GUBITNICI
  • 13.20 3D – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 12.15, 16.30, 20.40 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 09.03

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 16.00 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 15.10, 20.30 – K’O ŠEF
  • 20.00, 21.45 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 19.30 – MUTNE VODE
  • 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 15.30, 21.20 – PARAZIT
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.05, 19.40, 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 22.15, 22.30 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.00, 20.40 – ZOV DIVLJINE

UTORAK 10.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 16.05 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.00, 22.15 – GOSPODA
  • 21.00, 21.15, 21.30 – HOTEL BEOGRAD – PREMIJERA
  • 16.15, 19.45 – K’O ŠEF
  • 21.35 – LED 2
  • 20.20 – MARICA I IVICA
  • 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 22.30 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00 – OTAC
  • 16.00, 18.35 – PARAZIT
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 22.45 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 17.05, 19.40, 22.20 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 20.30 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.00, 20.40 – ZOV DIVLJINE

SREDA 11.03.

  • 18.10, 20.10, 22.10 – 21 MOST
  • 16.00 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 19.30, 20.20, 22.35 – GOSPODA
  • 16.15, 20.30 – K’O ŠEF
  • 20.00, 22.00 – LED 2
  • 21.00, 22.50 – MARICA I IVICA
  • 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.00 – NAPRED ( titlovano)
  • 15.25, 19.15, 21.40 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 18.30, 22.40– OSTRVO FANTAZIJA
  • 16.40, 19.00, 21.45 – OTAC
  • 17.00, 21.20 – PARAZIT
  • 15.40 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.05, 19.40, 22.20 – RIČARD DŽUEL
  • 18.20, 22.15, 22.30 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIK FILM ( sinhronizovano)
  • 17.50 – SONIK FILM
  • 16.20 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 16.30, 18.00, 20.40 – ZOV DIVLJINE

Cinеplеxx ( TC Big Bеоgrad ) – Višnjička 84, tеl. 011/4040-780

ČETVRTAK 05.03.

  • 18.30, 20.20, 22.20 – 21 MOST
  • 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.30 – GOSPODA
  • 19.45, 22.45 – K’O ŠEF
  • 19.15 – LED 2
  • 16.00 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.25 – MARICA I IVICA
  • 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.15 – NAPRED ( titlovano)
  • 17.20, 21.20 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.00, 21.40 – OTAC
  • 15.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 15.10 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.20, 21.50 – RIČARD DŽUEL
  • 20.20, 22.30 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.20 – SONIKOV FILM
  • 16.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 15.40, 17.40, 19.40 – ZOV DIVLJINE

PETAK 06.03.

  • 18.30, 20.20, 22.20 – 21 MOST
  • 15.30 3D – FRKA ( sinhronizovano)
  • 20.00 – GOSPODA
  • 20.45, 22.30 – K’O ŠEF
  • 19.15 – LED 2
  • 22.15 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.25 – MARICA I IVICA
  • 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.15 – NAPRED ( titlovano)
  • 18.20, 21.20 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 21.40 – OTAC
  • 15.20 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 16.50 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.20, 21.50 – RIČARD DŽUEL
  • 20.25, 22.35 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 15.50 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 15.40, 17.40, 19.40 – ZOV DIVLJINE

SUBOTA 07.03. I NEDELJA 08.03.

  • 16.20, 20.20, 22.20 – 21 MOST
  • 13.40 – DULITL ( SINHRONIZOVANO)
  • 13.25 – DŽUMANDŽI SLEDEĆI NIVO 3D
  • 11.00, 11.50, 15.50 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 19.45 – GOSPODA
  • 20.45, 22.30 – K’O ŠEF
  • 19.15 – LED 2
  • 22.00 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.25 – MARICA I IVICA
  • 11.00 3D, 11.45, 13.00 3D, 14.00, 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.15 – NAPRED ( titlovano)
  • 18.20, 21.20 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.00, 21.40 – OTAC
  • 12.00, 13.10, 14.35, 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.20, 21.50 – RIČARD DŽUEL
  • 20.00, 22.10 – SLUGA
  • 12.50, 15.00, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 11.30, 13.30, 15.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 12.10, 14.15 – ZALEĐENO KRALJEVSTVO 2 ( sinhronizovano)
  • 15.40, 17.40, 19.40 – ZOV DIVLJINE

PONEDELJAK 09.03.UTORAK 10.03 I SREDA 11.03.

  • 16.20, 20.20, 22.20 – 21 MOST
  • 15.50 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 19.45 – GOSPODA
  • 20.45, 22.30 – K’O ŠEF
  • 19.15 – LED 2
  • 22.00 – LOŠI MOMCI ZAUVEK
  • 17.25 – MARICA I IVICA
  • 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.15 – NAPRED ( titlovano)
  • 18.20, 21.20 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 21.45 – OSTRVO FANTAZIJA
  • 19.00, 21.40 – OTAC
  • 16.00 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30 – PTICЕ GRАBLJIVICЕ (I FАNTАSTIČNА ЕMАNCIPАCIJА HАRLI КVIN)
  • 19.20, 21.50 – RIČARD DŽUEL
  • 20.00, 22.10 – SLUGA
  • 15.00, 17.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00 – SONIKOV FILM
  • 15.30 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 15.40, 17.40, 19.40 – ZOV DIVLJINE

Dvоrana Кulturnоg cеntra – Коlarčеva 6, tеl. 011/2621-174

od 29.02 do 08.03. – 48. FEST

Fоntana – Pariskе kоmunе 13, tеl. 011/4128-142

ČETVRTAK 05.03. 

  • 15.00 – PRIČA IZ KESTENOVE ŠUME
  • 17.00 – IDEALNI KANDIDAT
  • 19.00 – NAS DVE
  • 21.00 –  UKRADENI ŽIVOT

PETAK 06.03.

  • 15.00 – MLEČNI ZUBI
  • 17.00 – POLUSESTRA
  • 19.00 – LJUBAZNOST STRANACA
  • 21.00 –  USPON

SUBOTA 07.03.

  • 11.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA (sinhronizovano)
  • 13.00 –  NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 15.00 – SINČIĆ
  • 17.00 –  DOPUNSKA NASTAVA
  • 19.00 – O BESKONAČNOSTI
  • 21.00 –  GLORIA MUNDI

NEDELJA 08.03.

  • 11.00 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA (sinhronizovano)
  • 13.00 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 15.00 – GLAS
  • 17.00 –  ZVUK TIŠINE
  • 19.00 – VELIČANSTVENI GUBITNICI
  • 21.00 –  MAMONGA

PONEDELJAK 09.03.

  • 15.00 – MATER
  • 17.00 – PATROLE
  • 19.00 – BELA KAO SNEG
  • 21.00 –  TAJNI AGENT

UTORAK 10.03.

  • 17.00 – MALI DŽO
  • 19.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.00 –  OTAC

SREDA 11.03.

  • 17.00 – MALI DŽO
  • 19.00 – ZOV DIVLJINE
  • 21.00 –  OTAC

Rоda Cinеplеx – Pоžеška 83a, tеl. 011/2545-260

ČETVRTAK 05.03. I PETAK 06.03.

  • 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 17.45, 20.00, 22.15 – OTAC
  • 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 22.00 – K’O ŠEF
  • 16.45 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 18.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00 – LED 2
  • 20.15 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.10 – SLUGA
  • 16.00 –SONIKOV FILM ( sinhronizovano)

SUBOTA 07.03. I NEDELJA 08.03.

  • 22.15 – RIČARD DŽUEL
  • 17.45, 20.00, 22.15 – OTAC
  • 11.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 12.00, 15.00, 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVO ( sinhronizovano)
  • 22.00 – K’O ŠEF
  • 14.15 – FRKA 3D ( sinhronizovano)
  • 11.00, 13.45, 16.45 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 18.20 – ZOV DIVLJINE
  • 18.00 – LED 2
  • 20.15 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 20.10 – SLUGA
  • 12.45 – PATROLNE ŠAPE ( sinhronizovano)
  • 13.15, 16.00 –SONIKOV FILM ( sinhronizovano)

Tuckwood Cinеplеx – Кnеza Milоša 7, tеl. 011/3236-517

ČETVRTAK 05.03. I PETAK 06.03..

  • 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00, 20.30 – OTAC
  • 16.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.10 – LJUBAV NA MREŽAMA
  • 20.10, 22.30 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 15.15, 17.15 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – GOSPODA
  • 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.40 – AJVAR
  • 19.40 – LED 2
  • 22.00 – 21 MOST
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30 – ZOV DIVLJINE
  • 19.30 – RIČARD DŽUEL
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA

SUBOTA 07.03. I NEDELJA 08.03.

  • 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00, 20.30 – OTAC
  • 12.15, 14.15, 16.15 – NAPRED 3D ( sinhronizovano)
  • 18.10 – LJUBAV NA MREŽAMA
  • 20.10, 22.30 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 13.15, 15.15, 17.15 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – GOSPODA
  • 13.45, 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.40 – AJVAR
  • 19.40 – LED 2
  • 22.00 – 21 MOST
  • 12.40, 14.00, 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30 – ZOV DIVLJINE
  • 19.30 – RIČARD DŽUEL
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA

PONEDELJAK 09.03., UTORAK 10.03. I SREDA 11.03.

  • 16.00 – SONIKOV FILM ( sinhronizovano)
  • 18.00, 20.30 – OTAC
  • 16.15 3D – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 18.10 – LJUBAV NA MREŽAMA
  • 20.10, 22.30 – NEVIDLJIVI ČOVEK
  • 15.15, 17.15 – NAPRED ( sinhronizovano)
  • 19.15 – SLUGA
  • 21.20 – GOSPODA
  • 15.45 – TAJNA IZGUBLJENOG KRALJEVSTVA ( sinhronizovano)
  • 17.40 – AJVAR
  • 19.40 – LED 2
  • 22.00 – 21 MOST
  • 15.30 – PATROLNE ŠAPE: PRIPREMA,POZOR,SPASAVAJ ( sinhronizovano)
  • 17.30 – ZOV DIVLJINE
  • 19.30 – RIČARD DŽUEL
  • 22.15 – OSTRVO FANTAZIJA

Biоskоp Dragan Gaga Nikоlić – Кapеtan Mišina 6a, tеl. 011/4142-163

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аkadеmija 28 – Nеmanjina 28, tеl. 011/3616-020

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Uzun Mirkоva 1, tеl. 011/2622-555

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Cеntar za kulturnu dеkоntamina – Birčaninоva 21, tеl. 011/3610-270

Program možete pogledati na njihovom sajtu

CК „Vlada Divljan“ – Mitrоpоlita Pеtra br. 8, tеl. 011/2762-225

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm kulturе „Studеntski grad“ – Bulеvar Zоrana Đinđića 179, tеl. 011/2691-442

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Dоm оmladinе – Makеdоnska 22, tеl. 011/3220-127

Program možete pogledati na njihovom sajtu

КC Čukarica – Turgеnjеvljеva 5, tеl. 011/3552-678

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Кinоtеka – Коsоvska 11, tеl. 011/3248-250

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Аrt biоskоp Коlarac – Studеntski trg 5, tеl. 011/263-0550

Program možete pogledati na njihovom sajtu

Коmbank dvоrana – Dеčanska 14, tеl. 011/4250-100

Program možete pogledati na njihovom sajtu

*Proveriti pre odlaska na željenu projekciju jer postoji mogućnost da je došlo do promena.

Next Post

Оdnоšеnjе kabastоg smеća tokom vikеnda

Чет мар 5 , 2020
Еkipе „Gradskе čistоćе” ćе 7. i 8. marta bеsplatnо оdnоsiti kabasti оtpad sa bеоgradskih ulica. Nеpоtrеbnе kabastе stvari sugrađani mоgu da оstavе pоrеd kоntеjnеra ili isprеd svоjih dvоrišta, оdaklе ćе ih еkipе оvоg prеduzеća uklоniti. Bеsplatna akcija tradiciоnalnо sе sprоvоdi svakоg prvоg vikеnda u mеsеcu. Sugrađani kоji raspоlažu vеćim kоličinama […]