Queens championships 2018 : Marin Čilić – Novak Djokovic 5:7, 7:6, 6:3 (2:1)

Prvo finale u 2018.godini Novak Djoković ne uspeva da završi sa pobedom nad šestim teniserom sveta Marinom Ćilićem na turniru u Kvinsu.

III SET:

Uzima brejk Marin Čilić za vodstvo od 5:3.

Treći set na 4:3 skoro isti kao i drugi set. Velika borba za svaki poen.

II SET:

Oba tenisera pokazala su veliku borbu u drugom setu gde su oba tenisera bila u prilici za uzimanje servisa.

3:3 – Marin Čilić je uspeo do sada da sakupi 10 asova,a gospodin Djoković 6.

Mnogo ofazivnije je krenuo gospodin Djoković u drugom setu pa je imao i šansu za brejk pri rezultatu 1:0 za Djokovica.

I SET:

Marin Čilić je u prvom setu više puta imao priliku da Novaku Djokoviću oduzme servis ali i greške u poslednjem gejmu su koštale gospodina Ćilića seta.

Velika borba pri rezultatu 3:3 gde je gospodin Čilić imao nekoliko prilika za brejk ali uspeo je gospodin Djoković da sačuva svoj servis.

Na 2:3 trenutno su procenti na strani gospodina Djokovića.Uspešnost prvog servisa mu je čak 81 odsto. Za sada oba tenisera imaju po jedan as.