Prvi meč polufinala Kupa Srbije : Čukarički – Partizan 4:2

Čukarički je uspeo da u prvom polufinalnom meču Kupa Srbije pobedi Partizan sa 4:2. Čukarički ima dva gola prednosti pred naredni meč sa Partizanom što je i veliki teret crno belih.

Sledeći meč igra se 9.maja na Partizanovom stadionu u Humskoj.

ČUKARIČKI: Belić – Radić, Đurić, Kopitović, Bogosavac – Docić, Drinčić – Belaković, Kajević, Bojić – Mudrinski. Rezerve: Petrović, Veličković, Bašanović, Tedić, Stojanović, Milić, Fofana. Trener: Nenad Lalatović.

PARTIZAN: Jovičić – Vulićević, N. R. Miletić, Marković, Urošević – Tošić, Zdjelar, Pantić, Đerlek – Tavamba, Ožegović. Rezerve: Popović, Mitrović, Antonov, Vakulko, Jevtović, Janković, Ivanović.

Prvo poluvreme: Čukarički je poveo već u drugom minutu preko Bojića. U 20.minutu Partizan je uspeo da izjednači i to autogolom Radića. U 40.minutu Čakarički opet poveo preko Kajevića za 2:1.Samo 4.minuta kasnije (44.minut) ponovo izjednačenje Partizan preko Pantića.

Drugo poluvreme: U 55.minutu opet Bojić za vodstvo Čukaričkog od 3:2. U 90.minutu Mudrinski postiže gol za 4:2 i velikih dva gola prednosti za Čukarički.