Liga šampiona: Real Madrid u finalu Lige šampiona

Fudbaleri Real Madrida uspeli su da se plasiraju u finale Lige Šampiona nakon što su na Santjago Bernabeu igrali nerešeno sa Bajernom iz Minhena – 2:2. Oni su u prvoj utakmici pobedili Bajern sa 2:1 što im je donelo prolaz za finale.

II poluvreme:

90 minut – dva žuta kartona i to oba za Real i to: 87.minut Varane i 88.minut Casemiro.

87.minut – Izmena u realu – ilazi Asensijo a ulazi Načo.

U 83.minutu  – Izmena u Bajernu izlazi Hames Rodriges, a ulazi  Havi Martines.

74.minut –  I Bajern pravi izmenu izlazi Tolisso a ulazi Wagner.

72.minut – Real Madrid pravi dve izmene. Ušli su Bale i Casemiro a izašli su Kovačić i Benzema dvostruki strelac.

64.minut – Drugi žuti za Real Madrid i to za Vaskesa.

63.minut – opet izjednačenje i gol za Bajern postiže Rodriges.

Neverovatan promašaj Ronalda u 54.minutu.

61.minut – Luka Modrić dobija žuti karton.

Već na početku drugog poluvremena Benzema postiže gol za vodstvo Reala od 2:0 u 46.minutu.

I poluvreme:

Nakon 47.minuta igre u prvom poluvremenu može se reći da su obe strane imale prilika ali ih nisu iskoristili. Možda najbolju priliku je imao Bajern u 33.minutu ali je Hames promašio gol sa dva do tri metra.

Nije dugo trebalo fudbalerima Reala da izjednače u 11.minutu na 1:1 preko Benzema.

Već u trećem minutu Bajern dolazi u vodstvo do 1:0 preko Kimiha.