Liga šampiona : Barselona „pregazila“ Čelzi

Poslednji revanš meč između Barselone i Čelzija nakon prvog susreta bilo je 1:1 a nije dugo trebalo da se vidi u kom će pravcu igra iči u drugoj utakmici. Već u trećem minutu Mesi postiže najbrži gol u svojoj karijeri. Samo 17.minuta kasnije uz asistenciju Mesija pogodak postiže i Dembele. U 63.minutu ponovo Meis postiže svoj 100.pogodak u Ligi šampiona što je bio i konačan rezultat sa 3:0.

U četvrtfinalu Lige šampiona su:Juventus, Mančester siti, Liverpul, Sevilja, Real Madri,Roma,Bajern i Barselona.

DRUGO POLUVREME:

82.minut – Izmena u Čelziju – Izlazi Eden Hazard a ulazi Pedro.

75.minut – Marcos Alonso Mendosa žuti karton što je već treći žuti za Čelzi.

67.minut – I Barselona pravi treću izmenu  – izlazi Dembele a ulazi Vidal.

67.minut – Dvostruka izmena u Čelziju – Izlaze Giroud i Moses a ulaze Zappacosta i Morata.

63.minut – I opet Mesi postiže GOL i stavlja tačku ko ode dalje.

61.minut – Još jedna izmena u Barseloni – izlazi Sergio Busquets a ulazi Andre Gomes.

60.minut – Mnogo bolje izdanje Čelzija u drugom poluvremenu gde vrše pritisak na Barsu.

56.minut – Prva izmena u Barseloni- Izlazi A.Iniesta ulazi Paulinho.

49.minut – Žuti karton za Olivier Giroud.

PRVO POLUVREME:

Totalna dominacija Barselone u prvom poluvremenu sa čak 63 odsto posedovanja lopte.

45.minut – Willian žuti karton.

22.minut – Sergio Roberto žuti karton.

20.minut – Dembele za veliko vodstvo Barselone od 2:0 uz asistenciju Mesija.

3.minut –  Mesi postiže GOOOL.