Liga Evrope: Crvena zvezda – BATE Borisava 1:1

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno u prvom kolu grupe H protiv BATE Borisov na stadionu „Rajko Mitić“ – 1:1.

Crvena zvezda je stalno vršila ofanzivu na gol BATE-a ali i pored nekoliko prilika nisu uspeli da daju gol više. Ipak, Crvena zvezda je pokazala odličnu igru i kvalitet koji poseduje.

U drugom poluvremenu u 54.minutu Radonjić postiže gol za vodstvo crveno-belih od 1:0. U 72.minutu utakmice izjednačava BATE Borisov preko Nikolaja Signeviča -1:1.

Prvo poluvreme je završeno bez golova ali je Crvena zvezda je igrala veoma ofanzivno bez većih prilika.