Bez struje u Beogradu 18.09.

Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje M.MOKRI LUG: SMEDEREVSKI PUT: 39-39Z,43-53,

Zvezdara 09:00 – 12:00 RUDI ČAJAVECA: 19-21B,

Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje V.MOKRI LUG: MITKOV KLADENAC: 2-18,1-25,

Palilula 09:00 – 13:00 Naselje Kovilovo: KOVILOVO: 12-12,24-30A,34-34A,38,11-13,21-37B,41-41A,47,

Palilula 08:00 – 15:00 Naselje Krnjača: PANČEVAČKI PUT: 200-200A,

Savski venac 08:30 – 14:30 BUL VOJVODE PUTNIKA: 24-38, ČOLAK ANTINA: 2-16,1-11V/2, KABLARSKA: 4-14,3-7,11, KOSTE GLAVINIĆA: 9-11,4-12,3A-25, KOZJAČKA: 2-2A,1, KRALjA VUKAŠINA: 9-13, KURŠUMLIJSKA: 2-16,3-15, KVARNERSKA: 4,26A,1-3, OVČARSKA: 2-12,3-11, PETRA MRKONjIĆA: 2-6,1-13, PRAHOVSKA: 2A-10,1-5A, RUSKA: 3, SENjAČKA: 4-14,1-13, SITNIČKA: 24-28,27,37-39, ŠTIPSKA: 2-6A,1-7, SVETOG NAUMA: 2,6,10-16,1-11, VALTAZARA BOGIŠIĆA: 2-8,1-3B,9-13, VUČITRNSKA: 2-12,1-11, Naselje SENjAK: VASE PELAGIĆA: 2-4,8-12,1-5,9-21,
Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: VODOVODSKA: 158-158C,
Novi Beograd 08:30 – 16:30 ALBREHTA DIRERA: 2-4,8,12,11-19, BERAČKA: 12-14,1,5,15i, BOHUMILA HRABALA: 16-20, ISAKA SINGERA: 2-6,10-16,22,30,44-46,7,15,19, KONSTANTINA DANILA: 18, ODžAČARSKA: 12A, PASTERNAKOVA: 7, REMBRANTOVA: 2, ŠEŠIRDžIJSKA: 2,10,14,3-5, SURČINSKA: 6-12f,16-18b,24A-26Ž,154K,160-162Ž,176,190K-190Ž,210g,17-37V,85e,187,207d-211g,215i-217Ž,221đ-221k,235a,243b-247e, SURČINSKI PUT: 23V,27e,259, VILI BRANTA: 12-16,11,23-27,31,35,39-41, VINOGRADSKA: 196-196g,240A,248-254V,245g, Naselje NOVI BEOGRAD: ADAMA BOGOSAVLjEVIĆA: 1,13-15, BRAĆE NASTASIJEVIĆ: 14,24,30,3,9, EDVARDA MUNKA: 2,3-7, LONČARSKA: 2-4,8-12, MARKA ŠAGALA: 2-4,10,20-22,1-3,13, RUBENSOVA: 4,20,28, TICIJANOVA: 2-18,1-17, VASILIJA KANDINSKOG: 5,13-15B,

Novi Beograd 09:00 – 14:00 DUŠANA VUKASOVIĆA: 16-36A,5B-19, SURČINSKA: 1A-7B, SURČINSKI PUT: 3-3, VINOGRADSKA: 2-44A,48-98,102-110,3,7-41v, VOJVOĐANSKA: 82-152,147-159,

Grocka 08:30 – 14:00 ORLOVIĆA PAVLA: 2-6,1,5-7,11-13, Naselje KALUĐERICA: 25 MAJA: 2-12,3-11, ALEKSINAČKIH RUDARA: 2-12,1D-17, BOROVA: 2-8, BULEVAR REVOLUCIJE: 58-98B,1,31-45V, CARICE MILICE: 2D, KNINSKA: 3-13,17-17A, KRALjA NIKOLE: 2,1,5-7, KRALjICE KATARINE: 1-33,37-53,57, MILETE JOVANOVIĆA-CEROVCA: 2-10,1-5, NEVESINjSKA: 2-12A,1-11, RATKA MITROVIĆA: 11-17, SAVE KOVAČEVIĆA: 110-116C,65-77, SJENIČKA: 2-12,1-11, TRNSKA: 1-7A, VINČANSKA: 2-8,1,5-7, VOJISLAVA ILIĆA: 13, VUKA KARADžIĆA: 2-20A,1-9A, ZMAJ-JOVINA: 2-12B,1-7,11-13,17-23,31A, Naselje VINČA: BEOGRADSKA: BB,96C,168-190C,198-204A,208-210,214C,218-220,348-354,392,402,35-45A,49B-51,105-109,115-115B,153,157A,161,165-171,177-179A,183-207,

Obrenovac 09:00 – 13:00 Naselje OBRENOVAC: CARA LAZARA: 1,

Mladenovac 09:00 – 13:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): BRAĆE BADžAK: 12, CRKVENA: 2-4,1-5, KRALjA A.OBRENOVIĆA: 56,64-68,74,29,35,41, KRALjA PETRA PRVOG: 2,6,20,52,62,70,76-80,160,166-170,176,192-196,200-210,216,222-224,35,55,67,71,85,147-155,159-167,171,175-177,181,185-189,195,199-199E, VOJVODE PUTNIKA: 6,16,20-20B,5C-9,

Mladenovac 09:00 – 13:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): MOMČILA ŽIVOJINOVIĆA: 2-14,1-11, VLADIMIRA ĆOROVIĆA: 28-32,36,27-29,

Mladenovac 09:00 – 15:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): CRKVENA: 70,78-82,88-96,23-31,35-39, NjEGOŠEVA: 2-4,16-20,35-55, VELIBORA VASOVIĆA: 2-6,1-7,35,

Surčin 08:30 – 16:30 Naselje SURČIN: BUKOVAČKA: 8, CVETNA: 11, MAJAKOVSKOG: 6,22,26,34-36, MEŠE SELIMOVIĆA: 4A, MIJE ALEKSIĆA: 6-24, MILUTINA MILANKOVIĆA: 26, NIKOLAJA VELIMIROVIĆA: 2, RADIVOJA MARKOVIĆA: 6-8,20,3-5, ŠEKSPIROVA: 2-2A,6, SIME SARAJLIJE: 2,12-14,22,5,15,19-21,29, SIMONIDINA: 4,10, VOJVOĐANSKA: 520-524g,528,532-540,544,407,415Lj-417d,421A-445s,

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Next Post

Radovi na vodovodnoj mreži na opštini Voždovac 17.09.

Сре сеп 16 , 2020
Zbog prevezivanja kućnih priključaka na novopoloženu vodovodnu mrežu na opštini Voždovac, u četvrtak 17.09.2020. godine od 08.00 do 24.00 sata, bez vode će ostati potrošači u sledećim ulicama: Slobodana Jovića, Porodice Trajković, Milovana Markovića i Bulevar oslobođenja (od Baštovanske do Slobodana Jovića). Podeli na FacebookPodeli na Twitter