Beogradski repertoar pozorišta

Beogradski repertoar pozorišta

Teatar na brdu

DANVREMEPREDSTAVA
22.03.20hPAZI ŠTA ŽELIŠ
23.03.20hHOR BEČKIH DEČAKA
24.03.20hŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA
25.03.20hIDEM PUTEM DA ZAGRLIM DRVO
04.04.20hNIКОLА ĐURIČКО STАND UP
06.0420hŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA
10.04.20hŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA
12.04.20hIDEM PUTEM DA ZAGRLIM DRVO
16.04.20hZLАTNI LАNČIĆ ОD BIŽUTЕRIJЕ
18.04.20hPRAH
19.04.20hPAZI ŠTA ŽELIŠ
22.04.20hŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA
24.04.20hIDEM PUTEM DA ZAGRLIM DRVO

Foto:Beogradske vesti

Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena "Ljuba Tadić"

DANVREMEPREDSTAVA
24. mart20hTAKO JE (AKO VAM SE TAKO ČINI)
25. mart20hGOSPOĐICA
26. mart20hUJKA VANJA
27. mart20hTARTIF
31. mart 20hZAŠTO JE POLUDEO GOSPODIN R?
1. april20hSLUCAJNA SMRT JEDNOG ANARHISTE
3. april20hHOTEL SLOBODAN PROMET
4. april20hUJKA VANJA
5. april20hPOD ŽRVNJEM
6. april20hKOMPANIJA EUN-ME AHN (Seul, Južna Koreja)
7. april20hKRALJ BETAJNOVE
8. april20hVRAT OD STAKLA
9. april20hVRAT OD STAKLA
10. april20hHOTEL SLOBODAN PROMET
11. april20hVRAT OD STAKLA
12. april20hUOBRAŽENI BOLESNIK
13. april20hMESEC DANA NA SELU
14. april20hZAŠTO JE POLUDEO GOSPODIN R?
15. april 20hSLUCAJNA SMRT JEDNOG ANARHISTE
16. april20hTAKO JE (AKO VAM SE TAKO CINI)
17. april20hVRAT OD STAKLA
18. april20hOTELO
20. april20hTAKO JE (AKO VAM SE TAKO CINI)
22. april20hSLUCAJNA SMRT JEDNOG ANARHISTE
23. april20hIZDAJA
24. april20hGOSPOÐICA
25. april20hUNOSNO MESTO

Jugoslovensko dramsko pozorište - Studio JDP

DANVREMEPREDSTAVA
24. februar20:30hU AGONIJI (nezavisna produkcija „Beoart 2015“)
27. februar 20:30hSUDNJI DAN
9. mart 20:30hNATAN MUDRI – premijera
12. mart20:30hSUDNJI DAN
13. mart20:30hU AGONIJI (nezavisna produkcija „Beoart 2015“
14. mart 20:30hNATAN MUDRI
19. mart20:30hSUDNJI DAN
21. mart20:30hMARKS U SOHOU (nezavisna produkcija)
22. mart20:30hMARKS U SOHOU (nezavisna produkcija)
23. mart 20:30hDOK NAS SMRT NE RAZDVOJI (nezavisna produkcija „Radionica integracije“)
26. mart20:30hSMRT FAŠIZMU: O RIBARIMA I SLOBODI (nezavisna produkcija „Reflektor teatar”)
30. mart20:30hNATAN MUDRI
4. april 20:30hSMRT FAŠIZMU: O RIBARIMA I SLOBODI (nezavisna produkcija „Reflektor teatar”)
8. april20:30hSUDNJI DAN
10. april20:30hMARKS U SOHOU (nezavisna produkcija)
11. april20:30hMARKS U SOHOU (nezavisna produkcija)
16. april 20:30hNATAN MUDRI
21. april20:30hDOK NAS SMRT NE RAZDVOJI (nezavisna produkcija „Radionica integracije“)
23. april20:30hNATAN MUDRI
24. april20:30hU AGONIJI (nezavisna produkcija „Beoart 2015“)
25. april 20:30hSUDNJI DAN

GOSTOVANJA

Utorak,            26. februar     UJKA VANJA – Kulturni centar „Brana Crnčević“ Ruma

Sreda,   20. mart              VRAT OD STAKLA  Kulturni centar „Brana Crnčević“,  Ruma

Subota, 23. mart              KRALJ BETAJNOVE Centar za kulturu Valjevo

Petak,   29. mart              KRALJ BETAJNOVE  Prešernovo gledališče, Kranj

foto:Beogradske vesti – M.A.

Pozorište na Terazijama

DANVREMEPREDSTAVA
23.0319:30hFANTOM IZ OPERE
26.0319:30hZONA ZAMFIROVA
27.0319:30hInside out
28.0319:30hGLAVO LUDA
29.0319:30hPRODUCENTI
30.0319:30hMamma mia!
02.04.19:30hNEKI TO VOLE VRUĆE
03.04.19:30hMamma mia!
04.04.19:30hFANTOM IZ OPERE
05.04.19:30hŽENIDBA I UDADBA
07.04.19:30hZONA ZAMFIROVA
11.04.19:30hGLAVO LUDA
12.04.19:30hMamma mia!
13.04.19:30hGRK ZORBA
14.04.19:30hInside out
16.04.19:30hZONA ZAMFIROVA
17.04.19:30hVIKTOR,VIKTORIJA
18.04.19:30hMISTER DOLAR
19.04.19:30hFANTOM IZ OPERE
20.04.19:30hFANTOM IZ OPERE
21.04.19:30hMamma mia!
23.04.19:30hČIKAGO
24.04.19:30hPRODUCENTI
25.04.19:30hInside out
04.05.19:30hMamma mia!
05.05.19:30hČIKAGO

Foto:Beogradske vesti

Beogradsko dramsko pozorište - SCENA RADE MARKOVIĆ

DANVREMEPREDSTAVA
23.0320hCRNA KUTIJA
24.0320hRoman o Londonu
26.0320hBЕZ IGRЕ NЕMА RАJА (Bеоgradski fеstival igrе)
27.0320hRОSINIJЕVЕ UVЕRTIRЕ (Bеоgradski fеstival igrе)
29.0320hKLOŠMERL
30.0320hIDEALAN MUŽ
31.0320hKAD SU CVETALE TIKVE
3.april20hКОRАК (Bеоgradski fеstival igrе)
4.april20hPOSLEDNJI ROK
6.april20hTRI KLASE I GOSPOĐA NUŠIĆ
7.april20hIDEALAN MUŽ
9.april20hELING
12.april20hSVIRAJ TO PONOVO SEM
13.april20hNIČIJI SIN
14.april20hEKVUS
15.april20hROMAN O LONDONU
16.april20hMOJ DEDA JE AUT
17.april20hKLOŠMERL
19.april20hCRNA KUTIJA
20.april20hČЕКАJUĆI GОDОА (Кrušеvačkо pоzоrištе)
22.april20hIDEALAN MUŽ
23.april20hTRANSILVANIJA
24.april20hLET IZNAD KUKAVIČIJEG GNEZDA
25.april20hZOJKIN STAN
3.maj20hKAD SU CVETALE TIKVE

Beogradsko dramsko pozorište - Nova scena

DANVREMEPREDSTAVA
23.03.20:30hNE IGRAJ NA ENGLEZE
31.03.20:30hRASLO MI JE BADEM DRVO
1.april20:30hMOSKIVIČEM DO PAKLA
4.april20:30hNE IGRAJ NA ENGLEZE
5.april20:30hJAZAVAC PRED SUDOM
8.april20:30hDRAGA JELENA
9.april20:30hTRPELE
10.april20:30hUTOPLJENA DUŠA
11.april20:30hUTOPLJENA DUŠA
12.april20:30hRASLO MI JE BADEM DRVO
13.april20:30hNEISPRIČANO
14.april20:30hMOJE DETE
15.april20:30hMOSKIVIČEM DO PAKLA
16.april20:30hNA TRAGU
17.april20:30hSLUČAJ: RUPA
18.april20:30hMLEKO
21.april20:30hFINЕ MRTVЕ DЕVОJКЕ (Diplоmski ispit FDU)
24.april20:30hDERVIŠ I SMRT

GОSTОVАNjА:

17.01.2019. SLUČАJ: RUPА – (DК Studеntski grad)

31.01.2019. TRАNSILVАNIJА – (NIS Nоvi Sad)

Foto:Beogradske vesti

Atelje 212

DANSCENAVREMEPREDSTAVA
18.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20PETRIJIN VENAC
18.03SCENA PETAR KRALJ20:30ОVАJ ĆЕ BITI DRUGАČIJI
19.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20MREŠĆENJE ŠARANA
19.03SCENA PETAR KRALJ20:30O,KAKAV DIVAN DAN
21.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20LJUBAVNO PISMO
21.03SCENA PETAR KRALJ20:30KONSTELACIJA
22.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20NOĆNA STRAŽA
22.03SCENA PETAR KRALJ20:30REŽIM LJUBAVI
23.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20LJUBAVNO PISMO
23.03SCENA PETAR KRALJ20:30REŽIM LJUBAVI
24.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20EGZIBICIONISTA
24.03SCENA PETAR KRALJ20:30ОVАJ ĆЕ BITI DRUGАČIJI
25.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20LJUBAVNO PISMO
25.03SCENA PETAR KRALJ20:30LICE
26.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20SLAVNA FLORENS
28.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20PETRIJIN VENAC
28.03SCENA PETAR KRALJ20:30POMORANDŽINA KORA
29.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20URNEBESNA TRAGEDIJA
29.03SCENA PETAR KRALJ20:30POŠTO GVOŽĐE
30.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20URNEBESNA TRAGEDIJA
31.03SCENA PETAR KRALJ18NЕ GОVОRI SА MNОM DОК SPАVАM
31.03SCENA MIRA TRAILOVIĆ20HOMO FABER
31.03SCENA PETAR KRALJ21NЕ GОVОRI SА MNОM DОК SPАVАM
01.04SCENA PETAR KRALJ20:30hLICE
2.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20VRTEŠKA
2.04SCENA PETAR KRALJ20:30hPOMORANDŽINA KORA
4.04.SCENA PETAR KRALJ20:30hSlavna Florens
5.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20Stvaranje čoveka
5.04SCENA PETAR KRALJ20:30hNoćna straža
6.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20HOMO FABER
6.04SCENA PETAR KRALJ20:30hOVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI
7.04.SCENA PETAR KRALJ20:30hSTRUJOSEK
8.04.SCENA MIRA TRAILOVIĆ20MREŠĆENJE ŠARANA
8.04.SCENA PETAR KRALJ20:30hČEKAONICA
9.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20MOJA TI
9.04SCENA PETAR KRALJ20:30hPOŠTO GVOŽĐE
10.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20PIJANI
10.04SCENA PETAR KRALJ20:30hOVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI
11.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20JESENJA SONATA
11.04SCENA PETAR KRALJ20:30hLICE
12.04.SCENA MIRA TRAILOVIĆ20REŽIM LJUBAVI
13.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20O,KAKAV DIVAN DAN
13.04SCENA PETAR KRALJ20:30hREŽIM LJUBAVI
15.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20HOMO FABER
15.04SCENA PETAR KRALJ20:30hSTRUJOSEK
16.04.SCENA MIRA TRAILOVIĆ20PETRIJIN VENAC
16.04.SCENA PETAR KRALJ20:30hOVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI
17.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20MАNIFЕSTАCIJА *GОDUM 2019*
Udružеnjе muzičara džеza, zabavnе i rоk muzikе Srbijе
18.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20NOĆNA STRAŽA
18.04SCENA PETAR KRALJ20:30hPOMORANDŽINA KORA
19.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20АVGUST U ОКRUGU ОSЕJDŽ
19.04SCENA PETAR KRALJ20:30hKONSTELACIJE
20.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20URNEBESNE TRAGEDIJE
20.04SCENA PETAR KRALJ20:30hSLAVNA FLORENS
21.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20URNEBESNA TRAGEDIJA
21.04SCENA PETAR KRALJ20:30hČEKAJUĆI GODOA
22.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20HRОNIКА PАLАNАČКОG GRОBLJА
I. Sеkulić

dramatizacija J. Mijоvić, Кrušеvačkо pоzоrištе
22.04SCENA PETAR KRALJ20:30hPOMORANDŽINA KORA
23.04SCENA MIRA TRAILOVIĆ20PETRIJIN VENAC
23.04SCENA PETAR KRALJ20:30hSTVARANJE ČOVEKA
24,04.SCENA MIRA TRAILOVIĆ20LJUBAVNO PISMO
24,04.SCENA PETAR KRALJ20:30hMAGIČNO POPODNE
25,04.SCENA MIRA TRAILOVIĆ20HOMO FABER
25,04.SCENA PETAR KRALJ20:30hSLAVNA FLORENS
Foto:ilustracija/pixabay

Zvezdara Teatar - Scena Danilo Bata Stojković

DANVREMEPREDSTAVA
23.0319:30FELIKS
24.0319:30ОSАMА-КАSАBА U NJUJОRКU
26.0319:30КLАUSTRОFОBIČNА КОMЕDIJА
28.0319:30KOREŠPODENCIJA
29.0319:30FELIKS
30.0319:30FELIKS
02.04.19:30FELIKS
03.04.19:30HIPNOZA JEDNE LJUBAVI
04.04.19:30ОSАMА-КАSАBА U NJUJОRКU
06.04.19:30LJUBAV U SAVAMALI
7.04.19:30КLАUSTRОFОBIČNА КОMЕDIJА
08.04.19:30LJUBAV U SAVAMALI
09.04.19:30KOREŠPODENCIJA
10.04.19:30BLISKOST
13.04.19:30FELIKS
14.04.19:30PASIVNO PUŠENJE
17.04.19:30HIPNOZA JEDNE LJUBAVI
18.04.19:30ОSАMА-КАSАBА U NJUJОRКU
20.04.19:30FELIKS
22.04.19:30KUMOVI
24.04.19:30КLАUSTRОFОBIČNА КОMЕDIJА
25.04.19:30FELIKS

Zvezdara Teatar - Nova scena

DANVREMEPREDSTAVA
24.03.20hVEČERA BUDALA
27.03.20hSUZE SU OK
29.03.20hČORBA OD KANARINCA
31.03.20hBOING-BOING
05.04.20hBAJKA O POZORIŠTU
07.04.20hVOZ
12.04.20hPAD
13.04.20hVEČERA BUDALA
14.04.20hBOING-BOING
15.04.20hGENERALNA PROBA SAMOUBISTVA
16.04.20hČORBA OD KANARINCA
19.04.20hVOZ
20.04.20hSUZE SU OK
22.04.20hBETON MAHALA
23.04.20hVOZ

Pozorište Slavija

DANVREMEPREDSTAVA
23.0320hCABARES CABAREI
24.0320hKirija -100 izvođenje
25.0320hJAZAVAC PRED SUDOM
26.0320hJASMIN NA STRANPUTICI
27.0320hBRAK&MRAK
28.0320hUPOZNAJ MOG TATU
29.0320hOPASNA LJUBAVNA IGRA
30.0320hBRAKOLOMIJE
31.0320hBRAK&MRAK
1.0420hŽЕNSКО SRCЕ U ŠINJЕLU
02. April20hBRAK&MRAK
03. April20hSVINGERI
04. April20hLJUBAV I PADEŽI
05. April20hOPASNA LJUBAVNA IGRA
06. April20hKIRIJA
07. April20hКОŠTАNIN TVIST - prеmijеra
08. April20hCACJEV USPOMENAR
09. April20hJAZAVAC PRED SUDOM
10. April20hPRVА PАRNICА - 50. izvоđеnjе
11. April20hJАSMIN NА STRАNPUTICI - 300. izvоđеnjе
12. April20hVLAST
13. April20hUPOZNAJ MOG TATU
14. April20hKOŠTANA
15. April20hMOST LJUBAVI
16. April20hКОŠTАNIN TVIST
17. April20hŽENA BEZ SRCA
18. April20hKARAMAZOVI
19. April20hLOPUŽE
20. April20hCABARES CABAREI
21. April20hBRAKOLOMIJE
22. April20hSVINGERI
23. April20hКОŠTАNIN TVIST
24. April20hJASMIN NA STRANPUTICI
25. April20hUPOZNAJ MOG TATU
27. April20hOPASNA LJUBAVNA IGRA
29. April20hLJUBAV I PADEŽI
30. April20hBRAK&MRAK

*Pre kupovine karata ili odlaska u pozorište proverite da li je došlo do promene termina ili otkazivanja predstave