Beogradski derbi : Crvena zvezda – Partizan 2:1

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igraju u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije. Ukoliko Crvena zvezda pobedi imaće plus 9 poena a ukoliko Partizan pobedi biće u zaostatku za crveno belima za samo tri poena.

II poluvreme:

U drugom poluvremenu Partizan je krenuo mnogo agresivnije što je i stvaralo nekoliko šansi. U 66.minutu utakmica je na kratko prekinuta zbog sukoba na zapadnoj tribini. U 97.minutu penal za Partizan koji smanje vodstvo crveno belih na 2:1 a panal je izveo Ožegović što je bio i konačan rezultat.

I poluvreme:

Crvena zvezda je tokom prvog poluvremena dominirala igrom. Pored dva postignuta pogodka crveno beli su imali još nekoliko šansi. Partizan još nepokazuje igru na koju smo navikli a koja bi parirala Crvenoj zvezdi.

Samo tri minuta kasnije Pešić dovodi Crvenu zvezdu u vodstvo od 2:0.

U 18.minutu Radonjić dovodi crveno bele u vodstvo od 1:0.